Wkrótce oficjalne otwarcie Street Workout-u na osiedlu Kolejowa

Autor: kurier-kolski.pl | 16.09.2016

softfilm003Udało się. Projekt Street Workout został sfinalizowany! Uroczyste otwarcie placu do ćwiczeń odbędzie się  w sobotę, 24 września, o godz. 11.00 na placu przy zbiegu ulic Kolejowa/Miodowa. Jak podkreślają członkowie Stowarzyszenia Kolanie, realizacja projektu Street Workoutu to nie tylko sukces, ale także satysfakcja.

Street Workout , a wcześniej ścianka wspinaczkowa, zostały „wybudowana z surowców wtórnych”, gdyż źródłem jej finansowania były właśnie zebrane nakrętki ,baterie i makulatura. Zrealizowane przez lokalną społeczność, z ekologicznej zbiórki nakrętek. Infrastruktura do ćwiczeń na wolnym powietrzu właśnie startuje!

softfilm007

Minął rok od otwarcia pierwszej w Europie ekologicznej ścianki wspinaczkowej. W trakcie tego czasu mieszkańcy regionu kolskiego, inspirowani przez lokalną organizację społeczną, nie ustawali w trudzie kontynuacji zbiórki nakrętek i makulatury. Dzięki temu w krótkim czasie udało się osiągnąć kolejny, wyróżniający nasze miasto cel – wybudować plac do ćwiczeń na wolnym powietrzu.

Wspólne świętowanie tego sukcesu odbędzie się podczas oficjalnego otwarcia street-workout’u w sobotę, 24 września o godz. 11.00 w Kole, na placu przy skrzyżowaniu ulic Miodowej i Kolejowej.

Źródło: Stowarzyszenie Kolanie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526