Mieszkańcy cieszą się z równego dojazdu do osiedlowego parkingu

Autor: kurier-kolski.pl | 05.09.2016

IMG_1043Od wielu lat dojazd do dużego parkingu pomiędzy blokami na os. stara Kolejowa był wielkim utrapieniem. Nierówna, dziurawa droga prowadząca do niego była „drogą przez mękę” dla mieszkańców parkujących tu swoje pojazdy. Jednak dzięki staraniom radnej Alicji Wapińskiej oraz pomocy burmistrza Stanisława Maciaszka problem rozwiązano – droga zyskała nową, równą nawierzchnię asfaltową, a mieszkańcy spokojny sen.

To niewielki odcinek drogi dojazdowej do parkingu, ale przez wiele długich lat nie można było doprowadzić do jego naprawy. Problemem były między innymi ustalenia między właścicielami sąsiadujących działek. Jednak dzięki determinacji miejscowej radnej Alicji Wapińskiej oraz pomocy włodarza, droga została w końcu wyasfaltowana, a mieszkańcy cieszą się, że już nie będą musieli zdzierać opon swoich samochodów po niezwykle nierównej powierzchni. Przy okazji uporządkowano tereny zielone sąsiadujące z parkingiem, co znacznie poprawi estetykę otoczenia i umili życie mieszkańców tego osiedla.

– Serdecznie dziękuję panu Burmistrzowi Stanisławowi Maciaszkowi za przychylność, wszelką pomoc i decyzję o remoncie tej drogi – mówi radna Wapińska.

IMG_1040

IMG_1041

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
ZYGI
ZYGI
7 lat temu

A czy to nie jest droga spoldzielcza i spoldzielnia mieszkaniowa nie powinna tego robic??

fgy
fgy
7 lat temu

Ludzki pan co drogi dla nas buduje.Brawo!

Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Przylaczamy sie do naszej radnej i dziekujemy za wsparcie naszych staran i prósb.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526