Wygrana kolan z drużyną Strzałkowa

Autor: kurier-kolski.pl | 24.08.2016

DSCF3853Na Stadionie Miejskim w Kole drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Piotr Krzyżanowski) w ramach I kolejki Konińskiej Klasie Okręgowej podejmowała drużynę Polanin Strzałkowo. Kolanie wygrali 2:0, strzelając bramki w I połowie. MKS OLIMPIA Koło – POLANIN Strzałkowo 2:0 (2:0)

1:0 – Ariel Szczesiak (3′)
2:0 – Marcin Zawadzki (42′ głową)

Kolanie udanie rozpoczęli rozgrywki ligowe. Bardzo szybko strzelona bramka już w 3 minucie ustawiła mecz. Goście w I połowie niezbyt dużo mieli dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Olimpia zdecydowanie kontrolowała przebieg spotkania. Pod koniec I połowy defensywa Polanina zaspała, idealnie piłkę w pole karne zagrał Przemysław Pawlak ,a głową do bramki skierował Marcin Zawadzki.
W pierwszych 15 minutach II połowy do odrabiania strat ruszyli goście. W 53. minucie sędzia spotkania nie uznał prawidłowo zdobytej bramki, która najpierw odbiła się o poprzeczkę a następnie słupek, jednocześnie przekraczając linię bramkową. Po kilku minutach goście po strzale trafili w poprzeczkę.
Później gra już wyrównała się a wynik spotkania nie uległ zmianie.