Dziś 72. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego – zawyją syreny

Autor: kurier-kolski.pl | 01.08.2016

tablicaW związku z przypadającymi dziś obchodami 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w celu oddania hołdu poległym bohaterom, w całym kraju i na terenie naszego miasta o godz. 17.00 przez 1 minutę zawyją syreny alarmowe. Uczcijmy bohaterów przystając w tym momencie na ulicach! Zaraz po tym fakcie władze samorządowe naszego miasta wraz z mieszkańcami złożą wiązanki kwiatów i zapalą znicze pod pamiątkową tablicą na kolskiej farze i wraz z proboszczem Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Św. odmówią modlitwę za poległych w tym tragicznym wydarzeniu. Zachęcamy wszystkich kolskich patriotów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526