30 mundurowych szukało niedoszłego samobójcy. Okazał się być pijany.

Autor: kurier-kolski.pl | 01.08.2016

sygnalpolicyjnyPonad 30 funkcjonariuszy Policji i Straży Pożarnej w czwartek, 28 lipca, poszukiwało 41-letniego mieszkańca Gminy Babiak, który wyszedł z domu i oświadczył rodzinie, że ma zamiar popełnić samobójstwo. Po kilku godzinach przeczesywania pobliskich zarośli i kompleksów leśnych zaginiony mężczyzna został odnaleziony. Pijany 41-latek trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał, został przewieziony na specjalistyczne badania lekarskie.

 

28-go lipca kolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o 41-letnim mieszkańcu Gminy Babiak, który podczas kłótni z członkami rodziny wyszedł z domu informując współmieszkańców, iż ma zamiar popełnić samobójstwo. W związku z dużym prawdopodobieństwem, że 41-latek spełni swoje zamiary natychmiast do poszukiwań zaangażowano ponad 30 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kole i Posterunku Policji w Babiaku oraz strażaków z Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gm. Babiak.

W wyniku szczegółowego przeszukiwania kompleksów leśnych, zagajników oraz pobliskich zarośli po kilku godzinach poszukiwań zaginiony mężczyzna został odnaleziony. Mieszkaniec gminy Babiak, chowając się przed mundurowymi, siedział skulony pod drzewem w kompleksie leśnym około 2 kilometry od miejsca zamieszkania.

Odnaleziony mężczyzna był pijany i nie chciał poinformować funkcjonariuszy co było  przyczyną jago zachowania. Policyjny alkotest wykazał ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Noc 41-latek spędził w więziennej celi.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
bingo
bingo
7 lat temu

Jeżeli nie znacie języka polskiego, to dajcie sobie spokój z pisaniem artykułów. Co to za twór: Okazał się być pijany. Czy nie potraficie napisać: Okazało się, że był pijany. Proponuję podszkolić się zarówno w gramatyce, jak i stylistyce, a jak nie dacie rady do zmieńcie zawód i kupcie sobie łopaty.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526