KS Sand-Bus Kutno – MKS OLIMPIA Koło 0:0

Autor: kurier-kolski.pl | 29.07.2016

27.07.2016_Kutno-Olimpia_koloW środę 27 lipca na stadionie im. Henryka Reymana w Kutnie drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Piotr Krzyżanowski) rozegrała kolejne spotkanie kontrolne przed rozgrywkami w konińskiej klasie okręgowej. Rywalem kolan był beniaminek IV ligi łódzkiej KS Sand-Bus Kutno. Kolanie po bardzo ciekawym i wyrównanym spotkaniu zremisowali 0:0.

Pierwsze 30 minut to zdecydowania przewaga gospodarzy w środku boiska. Kolanie skupili się na szybkim rozbijaniu akcji i przeprowadzaniu kontrataków, które jednak szybko było przerywane przez kutnian. Pierwsze poważniejsze zagrożenie pod bramką rywala po indywidualnej akcji stworzył Ariel Szczesiak, jednak trafił niecelnie. Końcówka I połowy to już przewaga podopiecznych trenera Piotra Krzyżanowskiego i stworzenie kilku ciekawych akcji zakończonych strzałami na bramkę.

II połowa to już zdecydowanie wyrównana gra, jedna jak i druga drużyna starała się zdobyć bramkę, jednak obydwie linie defensywnie spisywały się bardzo skutecznie.

– Mogę być zadowolony z dzisiejszego spotkania, ponieważ zaczęliśmy realizować zadania taktyczne, jakie zawodnicy mieli nakreślone wcześniej w szatni. Wciąż szukamy jeszcze kilku wzmocnień na dwóch, trzech pozycjach. Miałem okazję sprawdzić dzisiaj i obserwować aż pięciu zawodników testowanych, którzy wypadli poprawnie. W najbliższym czasie kadra drużyny na pewno wykrystalizuje się i powalczyli o jak najlepszy wynik w lidze – podsumował trener Piotr Krzyżanowski.

SKŁAD MKS OLIMPII KOŁO:
Łukasz Szymański (46′ Bartosz Kordylewski) – Konrad Cieślak, Dawid Wiśniewski, Piotr Andrzejczak, Radosław UrbaniakAriel Szczesiak, Mariusz Nieznalski, Michał Rutkowski, Kamil Jaroszewski, Przemysław Pawlak – Zawodnik testowany