Wysoka porażka Olimpii – widmo spadku do niższej klasy coraz bliższe!

Autor: kurier-kolski.pl | 01.06.2016

Resize of IMG_4262Nikt się nie spodziewał tak wysokiej przegranej z Polonią Kępno, a jednak stało się – gospodarze doznali sromotnej porażki z Polonią, aż 0:4 (0:1).  Wynik otworzył w 25.minucie Michał Górecki,  który  utrzymał  się do przerwy. Po zmianie stron dalsze bramki zdobyli : w 50.minucie: Robert Assio’o, w 70.minucie na listę strzelców wpisał się po raz drugi Michał Górecki, a końcowy wynik na 0:4 ustalił w 88.minucie Aleksander Majerz.

Mecz można zaliczyć do wyrównanych. Ale więcej strzałów w światło bramki oddali goście, o czym świadczy wynik. Kolanie poza „bombą” Piotra Marańdy w  51.minucie kiedy piłka uderzyła w poprzeczkę, nie oddali żadnego strzału, z którego mogła paść bramka. W Olimpii wyraźnie szwankuje  napad, który nie potrafi wykorzystać stworzonych sytuacji. Widmo degradacji do klasy niższej jest coraz bliższe!

Resize of IMG_4241

Resize of IMG_4253

Resize of IMG_4261

Po skończonym meczu Jarek Kawka powiedział: – Szkoda , że nie potrafiliśmy wykorzystać dwóch stuprocentowych sytuacji  z pierwszych minut tego spotkania, ponieważ  bramki te zupełnie inaczej ułożyły by to spotkanie. Niestety, niewykorzystane sytuacje się mszczą, a w naszym przypadku były to cztery stracone bramki.

Resize of IMG_4239

Sędziowali bez zarzutu: jako główny – Mikołaj Piotrowski, asystent 1 –Marcin Wlelliński, asystent 2 –Mateusz Uram. Atrakcją dla kolskich kibiców była gara 3 piłkarzy czarnoskórych z Kamerunu, byli to: Robert Assio’o, Bernard Ndukong i Arnaud Ghislain Fotso Kengne. Cechowała ich niezwykła szybkość i dobra technika.

Resize of IMG_4262

Resize of IMG_4244

Składy drużyn, Olimpia Koło: Batosz Kordylewski, Dawid Wiśniewski, Piotr Andrzejczak,  Kamil Budynek,  Mariusz Nieznalski, Michał Rutkowski, Ariel Szczesiak,  Mateusz Zaborski,  Tomasz Mikołajczyk, Piotr Marańda.

Polonia Kępno:  Dawid Jadczak, Mateusz Gola, Damian Kurzawa,  Witold Kamos,  Bartosz Mikołajek, Jakub Górecki, Ndukong, Robert  AssIo”o, Michał Górecki, Łukasz Walczak, Piotr Cierlak, Arnaud Ghisslain Fotso Kenge.

Tekst i foto: Michał Chojnacki