Próby do kolejnej sztuki autorstwa Dariusza Matysiaka „Pora burz”

Autor: kurier-kolski.pl | 23.06.2016

33264_aw23W ostatnich dniach odbyły się próby do przedstawienia „Pora burz”. Przypomnijmy, jest to kolejna sztuka autorstwa Dariusza Matysiaka, do realizacji której zaprosił kolskich pasjonatów teatru. W obsadzie „Pory burz” jest wielu spośród tych, którzy przygotowali pamiętne „Warthbrücken”, ale będą też nowe twarze. 

 

W ostatnich dniach odbyły się próby do przedstawienia „Pora burz”. Przypomnijmy, jest to kolejna sztuka autorstwa Dariusza Matysiaka, do realizacji której zaprosił kolskich pasjonatów teatru. W obsadzie „Pory burz” jest wielu spośród tych, którzy przygotowali pamiętne „Warthbrücken”, ale będą też nowe twarze. Z informacji uzyskanych od autora sztuki wynika, że zbieżność obu wymienionych przedstawień nie ogranicza się tylko do kwestii obsady aktorskiej, bowiem te powiązania są na tyle silne, że można śmiało stwierdzić, iż „Pora burz” jest kontynuacją opowieści o polskich losach, rozpoczętą pamiętnym spektaklem sprzed dwóch lat. I choć nie ma już Jakuba, Elżbiety i Rudiego (tragicznych bohaterów „Warthbrücken”), to w ich miejsce pojawiają się kolejni młodzi bohaterowie, poszukujący  miłości w trudnych latach powojennych, w tej – jak pisała niezapomniana Agnieszka Osiecka – porze burz.

33263_aw19

33259_aw02

33260_aw05

33261_aw10

33258_pora_burz_ulotka_a6

W kasie Miejskiego Domu Kultury są już dostępne bilety-zaproszenia na cztery wrześniowe przedstawienia tej sztuki. Cena wejściówki to tylko dziesięć złotych. Mając w pamięci zainteresowanie kolskiej widowni poprzednimi spektaklami Dariusza Matysiaka, radzimy nie zwlekać z zakupem.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526