Półkolonie „Lato w muzeum”

Autor: kurier-kolski.pl | 27.06.2016

m_szt_kolo_p1Muzeum Technik Ceramicznych w Kole zaprasza dzieci uczęszczające do szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Koło, do udziału w letnich półkoloniach organizowanych przez muzeum w dniach od 5 do 8 lipca. W zajęciach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych w wieku od 8 do 13 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Zgłoszeń można dokonywać do dnia  1 lipca osobiście, telefonicznie (63 27-21-559), pocztą elektroniczną (muzeum@kolo.pl) lub drogą pocztową (decyduje data wpływu listu do muzeum). Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc: 15. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów, PESEL dziecka, adres zameldowania dziecka i nazwę szkoły do której uczęszcza.

UWAGA: W przypadku zgłoszenia nie zawierającego wszystkich danych, zgłoszenie takie nie będzie brane pod uwagę do czasu jego uzupełnienia.

Organizator nie zapewnia posiłków.

Najpóźniej do 1 lipca należy dostarczyć dokładnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną (do pobrania w siedzibie muzeum) oraz pisemną zgodę rodziców/opiekunów (do pobrania w siedzibie muzeum, ul. M. Kajki 44).

UWAGA: W sytuacji, gdy karta kwalifikacyjna nie będzie wypełniona w całości dziecko również nie weźmie udziału w półkoloniach.

Źródło: MTC w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
mama
7 lat temu

A gdzie znajdę relację z tych półkolonii.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526