Najmłodsi Kolanie zwycięzcami WLLP

Autor: kurier-kolski.pl | 23.06.2016

aleW ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, jak co tydzień – 11 czerwca zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa, rywalizowali ze swoimi rówieśnikami. Właśnie w tę sobotę na Orliku przy ul. Dąbrowskiego w Kole, podopieczni Pawła Mirkiewicza wygrali rozgrywki regionalne w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich. To były niezapomniane emocje! Nie oszczędzając energii ani na chwilę, każdy z nich zaprezentował się wyjątkowymi umiejętnościami piłkarskimi.

 

O wyjątkowości i prestiżu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich stanowi nie tylko udział w jedynych takich rozgrywkach na terenie całego kraju, ale i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.

– Miło nam, że już po raz kolejny możemy gościć wszystkie piłkarskie talenty na Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich. Priorytetem rozgrywek jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych „syndromu drużyny”, ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem „z lokalizacji do Reprezentacji”, chcemy, aby każdy zawodnik grający na co dzień pod egidą naszego Klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozwijając swój talent. – mówił Bartosz Kujawa, trener Akademii Piłkarskiej Reissa.

Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności, uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.

Magdalena Rychlik

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526