Koncert dla Mamy i Taty ZS nr 1 w MDK

Autor: kurier-kolski.pl | 01.06.2016

DSCN0201Wspaniały prezent dla swoich rodziców przygotowali uczniowie najmłodszych klas szkoły podstawowej oraz przedszkolaki z Zespołu Szkół nr 1 w Kole. Był nim „Koncert dla Mamy i Taty”, który odbył się na scenie Miejskiego Domu Kultury. Sala pękała w szwach, a dzieci wspaniale zaprezentowały przygotowywany przez wiele dni program artystyczny.

Przez ostatnie kilkanaście dni szkolne korytarze, sale lekcyjne, świetlica i sale gimnastyczne ZS nr 1 w Kole rozbrzmiewały dźwiękami muzyki i tańca oraz recytowanymi wierszami. Były to próby przed wielkim koncertem. Dla wielu uczniów był to pierwszy tak znaczący występ na deskach prawdziwej sceny. Wychowawczynie oddziałów przedszkolnych oraz klas edukacji wczesnoszkolnej przy nieocenionym wsparciu rodziców ćwiczyli repertuar oraz przygotowywali stroje i dekoracje. Scenariusz imprezy wspólnie z nauczycielkami opracowała Monika Stugarek, która czuwała nad całością koncertu.

Wreszcie nadszedł dzień koncertu, a sala widowiskowa kolskiego MDK-u nie była w stanie pomieścić tak wielkiej liczby rodziców, którzy przyszli oglądać swoje pociechy. Zaprezentowany przez dzieci repertuar był bardzo różnorodny, dzięki czemu mogły one pokazać swoje niezliczone talenty wokalne, taneczne, recytatorskie, muzyczne i aktorskie.

– Dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za włączenie się w przygotowania do koncertu. Dziękujemy nauczycielkom, które czuwały nad formą artystyczną występów swoich podopiecznych. Osobne podziękowania kierujemy do starszych uczniów, zwłaszcza z klasy sportowej 2C gimnazjum, za pomoc w sprawach technicznych i opiekę nad naszymi małymi artystami. A mamom i tatom z okazji Ich święta życzymy wszystkiego najlepszego! – za naszym pośrednictwem przekazują organizatorzy.

Źródło: ZS nr 1 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526