Był Rafał Brzozowski, a teraz będzie Oddział Zamknięty – muzycznie w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 13.06.2016

plakat-zlotMuzyczne lato w Kole trwa! I naprawdę nie można narzekać na nudę. Po niezwykle udanych Dniach Koła i świetnym występie Rafała Brzozowskiego, wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja KOŁO BLUESA FESTIVAL 2016 i Międzynarodowy Zlot Motocykli, który odbywa się w ramach festiwalu w dniach 24-25 czerwca 2016 roku.W tym roku czekają nas również ciekawe atrakcje, konkursy i niezapomniane chwile w towarzystwie warkotu silników motocyklowych i dobrej muzy. Ale wszyscy czekają na występ gwiazdy. Tym razem będzie to kultowy ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY.

Za dwa tygodnie, w piątek 24 CZERWCA planowane są następujące koncerty: wystąpią kolskie VAFLARRO, świetna klimatyczna BREAKMASZYNA, rockowo-regałowe KONIEC ŚWIATA i sam, niepowtarzalny, w kolejnej swej odsłonie, ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY …

Sobota – 25 CZERWCA to czas bluesowych i rockowych brzmień kapel: zespół rockbluesowych wyjadaczy RAY z Turku, poznańskie alternatywne bardzo MUCHY, hardrockowe GHETTO, jedyny w swoim rodzaju CZARNY ZIUTEK Z KILLERAMI w klimatach KULTU i na końcówkę SEVEN SAGES!O 12.00 wielka parada motocykli ulicami naszego miasta, a o 13.00 – tradycyjne już pokazy przy „Hermes”-ie przy ul. Włocławskiej.

Niedziela – 29 CZERWCA jest dniem pofestiwalowej reaktywacji… i rozjazdu…

Do Koła zawitają fani jednośladów z całego kraju i nie tylko. Szczegóły na plakacie pod spodem. Zachęcamy do wzięcia udziału w Festiwalu i innych imprezach towarzyszących.

plakat-zlot2016-media

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526