Wycieczka przedszkolaków do Geberit-u

Autor: kurier-kolski.pl | 14.05.2016

31901_sdc1008612 maja br. odbyła się długo oczekiwana przez dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Kole z grupy VIII (starszaki) piesza wycieczka do firmy Geberit Produkcja Sp. z o.o. (dawny Sanitec). Sfinalizowanie wycieczki było możliwe dzięki uprzejmości dyrekcji firmy oraz ogromnej determinacji i zaangażowaniu rodziców z tej grupy, którzy podjęli się organizacji wyprawy. Zwiedzając zakład dzieci miały okazję zapoznać się z całym cyklem produkcyjnym ceramiki sanitarnej. Poznały również drogę różnych, znanych wszystkim urządzeń sanitarnych od momentu odlewu, aż do pakowania i załadunku do sprzedaży.

 

Niewątpliwą atrakcją była dla dzieci możliwość wypróbowania wytrzymałości nie wypalonej jeszcze ceramiki. W ruch poszły więc małe rączki i nóżki – oczywiście pod nadzorem i za przyzwoleniem opiekunów wycieczki. Niezwykle miłym akcentem wyprawy był słodki poczęstunek oraz upominki od firmy przeznaczone dla naszych przedszkolaków.

31892_sdc10021

31894_sdc10036

31896_sdc10056

„Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do sfinalizowania naszej wyprawy, która choć wyczerpująca fizycznie, dostarczyła nam wielu doświadczeń i wspaniałych wrażeń. Dziękujemy również właścicielom oraz wszystkim pracownikom firmy Geberit Produkcja Sp. z o.o.  za dosłownie i w przenośni ciepłą atmosferę i poświęcony nam czas” – podsumowały przedstawicielki PM nr 1.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526