Nasze miasto znów pięknie ukwiecone

Autor: kurier-kolski.pl | 23.05.2016

IMG_2290Zgodnie z zaleceniami burmistrza Maciaszka oraz oczekiwaniami mieszkańców Koła, rozpoczęło się letnie ukwiecanie ulic naszego miasta przez służby komunalne. Przepiękne donice wypełnione kwiatami stanęły przed Ratuszem, a także zawisły na jego balkonie. Kwiaty są również umieszczane na latarniach przy głównych ulicach Koła. Koszty zakupu i powieszenia kwiatów w tym roku są minimalne, bo wszelkie donice na nie, te stojące i wiszące, były zakupione już w ubiegłym roku i w założeniach posłużą nam wiele długich lat.

 

IMG_2267

IMG_2289

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
ece
ece
7 lat temu

W koncu Koło dołączyło dzieki Panu Burmistrzowi do grona czystych zdabanych i ukwieconych miast,aż milo pospacerowac ulicami i nie jest wstyd przyjmowac gosci z kraju i zagranicy.Coraz bardziej wszystko zadbane.

vicek
7 lat temu

Kwiaty dają radość , zawsze zazdrościłem miastom jak Ciechocinek czy Inowrocław. Pełno kwiatów w parkach i na ulicach, dobrze że my też zaczynamy myśleć pozytywnie. Chwała dla naszego miasta !!!!

edsfgfd
edsfgfd
7 lat temu

Tylko, że Ulice wylotowe z miasta nie są miejskie i nie witają przyjezdnych gości ładnym wyglądem. Może by zmobilizować POWIAT do takiego samego podejścia !

KOLANKA
KOLANKA
7 lat temu

Niech kwitnie moje rodzinne miasto niech rozwija się wspaniale,a radość i zadowolenie mieszkańcy zrozumieją i docenią

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526