III miejsce Orlików Olimpii rocznik 2006 w VIII turnieju Orlika E2 w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 16.05.2016

31961_dsc_0444turniej13_05_2016W piątek 13 maja na Kompleksie boisk „Orlik” przy Stadionie Miejskim w Kole dwie drużyny Orlików Młodszych MKS Olimpii Koło rocznik 2006 (trener Damian Fogiel) wzięły udział w VIII Turnieju w ramach rozgrywek ligowych Konińskiej Okręgowej Ligi Orlika E2 grupa 2. Najlepszą drużyną tego dnia okazał się Górnik Kłodawa. Olimpia I Koło zajęła III miejsce, natomiast Olimpia II Koło IV miejsce.

 

W rozgrywkach ligowych Konińskiej Okręgowej Ligi Orlika E2 grupa 2 w sezonie 2015/2016 udział bierze 6 zespołów: MKS Olimpia I Koło, MKS Olimpia II Koło, Górnik Kłodawa, GKS Sompolno, Kasztelania I Brudzew, Kasztelania II Brudzew.

GKS Sompolno – Olimpia Koło II 0:1 (Filip Mikołajczyk)
Olimpia Koło I – Górnik Kłodawa 2:2 (Adam Stróżyński, Eryk Robaszkiewicz)
Kasztelania Brudzew I – Kasztelania Brudzew II 8:0
GKS Sompolno – Olimpia Koło I 0:3 (Bruno Jarosz x2, Szymon Sornat)
Olimpia Koło II – Kasztelania Brudzew II 2:1 (Mateusz Schefer x2)
Górnik Kłodawa – Kasztelania Brudzew I 2:0
Olimpia Koło I – Olimpia Koło II 4:0 (Adam Stróżyński x2, Eryk Robaszkiewicz, Marcel Kapalski)
Kasztelania Brudzew I – GKS Sompolno 3:0
Kasztelania Brudzew II – Górnik Kłodawa 0:5
Olimpia Koło I – Kasztelania Brudzew I 1:2 (Eryk Robaszkiewicz)
Olimpia Koło II – Górnik Kłodawa 0:4
GKS Sompolno – Kasztelania Brudzew II 1:0
Kasztelania Brudzew I – Olimpia Koło II 1:0
Kasztelania Brudzew II – Olimpia Koło I 0:3 (Eryk Robaszkiewicz x2, Szymon Szafrański)
Górnik Kłodawa – GKS Sompolno 6:0

31958_dsc_0098turniej13_05_2016

TABELA TURNIEJU:

Lp. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1.  GÓRNIK Kłodawa  13  15-4
2.  KASZTELANIA I Brudzew  12  14-3
3.  MKS OLIMPIA I Koło  10  13-4
4.  MKS OLIMPIA II Koło  6  3-10
5.  GKS Sompolno  3  1-13
6.  KASZTELANIA II Brudzew  0  1-18

TABELA PO VIII TURNIEJACH:

Lp. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1.  GÓRNIK Kłodawa  92  96-10
2.  KASZTELANIA I Brudzew  68  66-24
3.  MKS OLIMPIA I Koło  59  68-29
4.  GKS Sompolno  42  27-59
5.  MKS OLIMPIA II Koło  14  12-85
6.  KASZTELANIA II Brudzew  0  2-64

SKŁAD MKS OLIMPII I KOŁO:
Antoni Griniewicz, Wojciech Rosiak, Adam Kwiatkowski, Bruno Jarosz, Oskar Wojciechowski, Szymon Szafrański, Szymon Sornat, Marcel Kapalski, Krystian Sowa, Adam Stróżyński, Eryk Robaszkiewicz, Krystian Kowalski

SKŁAD MKS OLIMPII II KOŁO:
Paweł Kotkowski, Filip Wojtysiak, Michał Andrzejewski, Albert Krupiński, Mateusz Schefer, Filip Mikołajczyk, Wiktor Kukuła, Marta Kniaź, Adrian Champlewski, Mikołaj Sobczak, Bartosz Pawłowski

Trener drużyny: Damian Fogiel
Kierownik drużyny: Arkadiusz Sornat

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526

0
Jeśli podoba Ci się artykuł, prosimy o komentarzx
()
x