Coraz bliżej spadku do klasy okręgowej – Olimpia Koło – SKP Słupca 0:4 (0:2)

Autor: kurier-kolski.pl | 16.05.2016

Resize of IMG_4209Już w 2. minucie meczu goście mogli prowadzić 1:0 z Olimpią, ale nie wykorzystali rzutu karnego, którego egzekutorem był Norbert Lorencki. Bita przez niego piłka uderzyła w słupek i wyszła w pole. Goście nadrobili to z nawiązką i wygrali w Kole 4:0.

Ale jak mówi stare przysłowie: „co się odwlecze to nie uciecze”. Tak było i w tym przypadku. 5 minut później Jacek Mikołajczyk zdobył prowadzenie 1:0.  Na kolejną bramkę czekaliśmy do 30. Minuty, kiedy to Adam Jaszczak zdobył kolejnego gola. Z tym wynikiem zawodnicy zeszli doszatni. Po ostrej reprymendzie trenera Huberta Powietrzyńskiego, po przerwie kolanie ruszyli do ataku chcąc odrobić straty. Zamiast zmniejszyć rozmiary porażki spotkał ich zimny prysznic, bowiem w 47. minucie Piotr Witowski umieścił piłkę w siatce. W 86. minucie Piotr Głowala ustalił wynik na 4:0 dla słupczan. Tak więc kolanom uciekły 3 punkty i widmo spadku do klasy okręgowej jest coraz bliższe. Członek OZPN w Koninie Jarosław Kawka tak skomentował przegrany mecz: – W tym meczu byliśmy drużyną słabszą  w każdym elemencie i zasłużenie przegraliśmy, a wynik jest tego wykładnikiem.