Burmistrz odpowiada na zarzuty z ulotek grupy referendalnej [wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 20.05.2016

maciaszek burmistrzDziś na konferencji prasowej zwołanej w kolskim Ratuszu burmistrz Koła Stanisław Maciaszek odniósł się do zarzutów stawianych mu przez grupę referendalną w ostatnich ulotkach, które dotarły do skrzynek pocztowych mieszkańców naszego miasta. Jak wyjaśnił wcześniej dziennikarzom, nie ma wyjścia i musi wykorzystać taką drogę kontaktu z Kolanami, bo dziś ostatni dzień kampanii referendalnej i nie ma już żadnej innej możliwości domagania się sprawiedliwości. Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo, w którym włodarz miasta przedstawia swoje stanowisko.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Kolanka
8 lat temu

dla pieniędzy świat się modli ,dla pieniędzy świat się podli

Kolanka
8 lat temu

P. Maciaszek to co Pan mówi jest po prostu śmieszne.Czy Pan uważa Kolan za debili?.Mami Pan rozwojem miasta,a robi wszystko, żeby je zadłużać , sprzedaje za 1% wartości nasz wspólny dobytek ( mieszkania komunalne), Pana „specjaliści” od spółek miejskich poprzez zadłużanie ich obniżają ich wartość rynkową przed zaplanowaną prywatyzacją.Było już o wdychaniu grzybów z wodociągów a teraz wdychamy miał.W przeciwieństwie do Pana, Pan Jacek od referendum pracując w Koninie dawał dotacje( pieniądze) dla Koła (kanalizacja wyspy) ,dla szkół,kościołów,sfinansował nitkę gazociągu do Zakładów Mięsnych w Kole.Niestety tacy ludzie jak Pan sprzedali nasze Zakłady i z kasą wynieśli się z Koła.

jak to działa?
8 lat temu

ano tak dla sąsiadki są środki na utworzenie miejsca pracy dla innych tylko unijne programy zdziczałe na dziwnie krótkie okresy po to żeby ludzi dręczyć i mieć przewagę żeby nażerać się bez granic i udawać – kogo ?

odpowiedź
8 lat temu

starania Kolan a na czele Kolanie zarejestrowani w URZĘDZIE PRACY upychani na staże i kierowani do Burmistrza o pracę
Prawda kole w oczy to wyjaśniaj

Grzechu
Grzechu
8 lat temu

Najlepiej to nic nie robić ,nigdzie nie iść nic nie mówić, dla niego będzie najlepiej, cicho siedzieć, przytakiwać, cieszyć się że jest dobrze! a to gówno prawda! wcale nie jest dobrze! i nie wiadomo czy się nie obudzimy ,za dwa lata ,z ręką nocniku :(((

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

A ja tam na zadne referendum nie ide i tak dla naszego burmistrza bedzie najlepiej.

Mira
8 lat temu

A co stoi na przeszkodzie żeby nie zatrudniała sąsiadki.

a
a
8 lat temu

a starosta nie wie że radna zatrudnia sąsiadkę?????????????

kolak
kolak
8 lat temu

Warto tu w tym całym zamieszaniu wokół Burmistrza dodać powiedzenie :
SZANUJ SZEFA SWEGO, BO MOŻESZ MIEĆ GORSZEGO.

pac
pac
8 lat temu

tonacy brzytwy sie chwyta obojetnie od wynikow wyborow sytuaja w kole bedzie nieciekawa ze szkoda dla mieszkancow

KOlanka
KOlanka
8 lat temu

„musi wykorzystać taką drogę kontaktu z Kolanami, bo dziś ostatni dzień kampanii referendalnej i nie ma już żadnej innej możliwości domagania się sprawiedliwości”.

Panie piszący albo asystencie burmistrza, bo nie wiem jak nazywać.. Pan burmistrz ma inne drogi. Przecież tryb wyborczy to nie jedyny tryb sądowy. Przecież jeśli w ulotce jest nieprawda to może złożyć pozew w normalnym trybie do sądu albo cywilny albo karny o zniesławienie a tu ani słowem się o tym nie zająknął. Prawda jest taka, że wszystko co tam jest w ulotce jest prawdą dlatego Maciaszek nie straszy sądami

Floruś
8 lat temu

Mieszkańcy Koła powinni zrozumieć , że grupa referendalna chce zniszczyć człowieka, który podjął się ratować nasze miasto. Przyjrzyjcie się w jakie układy powciągani są przeciwnicy.
Nawet te niewinne nominacje do Technikum przez starostę tuż przed referendum. Swój swojego popiera. Maciaszek odmówił układów to teraz chcą Go odwołać , a nam przyjdzie klepać biedę jak dawniej było.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526