Pierwszy Junior z Koła w Mistrzostwach Polski Juniorów w Kickboxingu

Autor: kurier-kolski.pl | 06.04.2016

30717_kickb32 kwietnia br. pierwszy zawodnik Kolskiego Klubu Sportów Walki wystąpił w turnieju organizowanym przez Polski Związek Kickboxingu. Damian Święcicki wziął udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i Starszych w Kickboxingu – Formuła Low Kick.

Z początkiem roku 2016, KKSW rozpoczął współpracę z Polskim Związkiem Kickboxingu. Od tego momentu, dzięki posiadaniu licencji klubowej PZKb, członkowie Klubu mogą uczestniczyć nie tylko w imprezach organizowanych przez Oyama Polską Federację Karate, ale również w szkoleniach, egzaminach i turniejach przygotowywanych przez PZKB.

W dniach od 01.04 do 03.04.2016 roku w Ożarowie Mazowieckim, odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, w formule low Kick. Turniej zorganizowała Ożarowska Szkoła Kickboxingu i PZKb. Pierwszym zawodnikiem kolskiego klubu, który przetarł szlak w rywalizacji sportowej w tej dyscyplinie, jest Damian Święcicki. Wystartował on w kategorii Junior Starszy do 75 kg. Była to najliczniej obsadzona kategoria tych zawodów.

30716_kickb2

Damian stoczył pełną 3-rundową walkę z zawodnikiem Łaskiego Klubu Sztuk Walki, wygrywając dwie pierwsze rundy. Jednak brak doświadczenia turniejowego naszego reprezentanta spowodował, że w 3 rundzie jego przeciwnik zdołał odrobić straty, wygrywając walkę na punkty. Mimo porażki, zawodnicy KKSW planują kolejne starty w zawodach PZKb, o których będziemy starali się państwa informować. Wszystkich zainteresowanych uprawianiem tej dyscypliny sportu, zapraszamy na zajęcia. Treningi prowadzone są w Zespole Szkół nr 2 na ul. Kolejowej.

Źródło: KKSW

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526