Olimpia uległa Górnikowi 0:4 (0:2)

Autor: kurier-kolski.pl | 22.04.2016

Resize of IMG_4128Planowany mecz w sobotę 23 kwietnia, na prośbę gospodarzy został rozegrany 21 kwietnia w czwartek. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gości w stosunku 4:0 . Do przerwy „górnicy” zdobyli 2 bramki po strzałach Łukasza Frydrycha i Pawła Błaszczaka. Po zmianie stron przyjezdni zdobyli dalsze 2 bramki po uderzeniach Macieja Adamczewskiego i bramce samobójczej zdobytej przez kolskiego obrońcę Dawida Wiśniewskiego . Tak więc wynikiem 4:0 dla Górnika zakończył się dość interesujący mecz. W przekroju całego widowiska, Górnik okazał się zespołem lepszym i słusznie jest liderem IV ligi grupy południowej, a III liga jest w zasięgu ich nóg.

 

Po meczu Jarek Kawka powiedział: – Górnik to bardzo dobra drużyna. Uważam że nikt nie jest w stanie im zagrozić w wygraniu tej ligi, czego bardzo im życzę. Chciałbym podziękować jeszcze zarówno kolskim jak i konińskim kibicom za wspaniały i bardzo kulturalny doping.

Resize of IMG_4119

Resize of IMG_4120

Resize of IMG_4122

Sędziowali bez zarzutu arbitrzy z Kalisza w składzie: Sędzia główny – Adam Wieczorek, asystent 1 –Przemysław Borkowski, asystent 2- Jarosław Zieliński, sędzia techniczny – Mateusz Szczepański.

Resize of IMG_4123

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Kamil Budynek, Radosław Urbaniak, Dawid Wiśniewski,  Eryk Lisiak,  Michał Rutkowski,  Mariusz Nieznalski,  Kamil Jaroszewski, Mateusz Zaborski,  Sylwester Śliga,  Piotr Marańda.

Skład Górnika Konin: Łukasz Jaskólski,  Maciej Rojewski,  Szymon Ćwiek, Mateusz Majewski,  Kamil Krzyżanowski,  Bartosz Modelski, Maciej A Adamczewski,  Mateusz Augustyniak,  Bartosz Kowalski,  Łukasz Frydrych, Paweł Błaszczak.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526