Jubileusz Złotych Godów w kolskim USC

Autor: kurier-kolski.pl | 27.04.2016

15Jubileusz Złotych Godów obchodzili Państwo: Irena i Leszek Nowiccy, Maria i Zdzisław Straszewscy, Sabina i Zdzisław Żabierek. W kolskim Urzędzie Stanu Cywilnego Burmistrz Stanisław Maciaszek wręczył jubilatom medale przyznane przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie, składając jednocześnie stosowne gratulacje i życzenia długich lat życia w zdrowiu.

 

Dostojni jubilaci przed pięćdziesięciu laty przysięgali sobie uczciwość i miłość, więc otrzymali gratulacje za tak pięknie dotrzymane zobowiązanie. Uroczyście, w ratuszu miejskim, odebrali z rąk burmistrza medale nadane im przez prezydenta RP, legitymacje, kwiaty i usłyszeli wiele ciepłych słów. Włodarz życzył świętującym dużo zdrowia i przeżywania kolejnych, równie pięknych jubileuszy.

7

12

14

17

20

– Szanowni Małżonkowie, jesteście wzorem dla wszystkich, którzy decydują związać się węzłem małżeńskim. Dziś Wasze osobiste święto – Wasza małżeńska codzienność, pracowitość, trud i poświęcenie stają się sprawą wagi państwowej – usłyszeli Jubilaci od burmistrza Stanisława Maciaszka.

Źródło: UM w Kole
Fot.: Olga Głowacka – Prezes Klubu Fotograficznego FAKT w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526