III i V miejsce Orlików Olimpii rocznik 2006 w VI turnieju Orlika E2 w Brudzewie

Autor: kurier-kolski.pl | 27.04.2016
31397_brudzew1W niedzielę 24 kwietnia na Kompleksie boisk „Orlik” w Brudzewie dwie drużyny Orlików Olimpii Koło rocznik 2006 (trener Damian Fogiel) wzięły udział w VI Turnieju w ramach rozgrywek ligowych Konińskiej Okręgowej Ligi Orlika E2 grupa 2. Najlepszą drużyną tego dnia okazał się Górnik Kłodawa. MKS Olimpia I Koło zajęła III miejsce.

 

W rozgrywkach ligowych Konińskiej Okręgowej Ligi Orlika E2 grupa 2 w sezonie 2015/2016 udział bierze 5 zespołów: MKS Olimpia I Koło, MKS Olimpia II Koło, Górnik Kłodawa, GKS Sompolno, Kasztelania I Brudzew, Kasztelania II Brudzew.

GKS Sompolno – Olimpia Koło II 1:2
Olimpia Koło I – Górnik Kłodawa 0:0
Kasztelania Brudzew I – Kasztelania Brudzew II 8:0
GKS Sompolno – Olimpia Koło I 0:1 (Marcel Kapalski)
Olimpia Koło II – Kasztelania Brudzew II 1:0 (Michał Bogucki)
Górnik Kłodawa – Kasztelania Brudzew I 4:1
Olimpia Koło I – Olimpia Koło II 5:1 (Szymon Sornat x2, Krystian Kowalski, Marcel Kapalski, Szymon Szafrański – Filip Mikołajczyk)
Kasztelania Brudzew I – GKS Sompolno 4:0
Kasztelania Brudzew II – Górnik Kłodawa 0:7
Olimpia Koło I – Kasztelania Brudzew I 0:1
Olimpia Koło II – Górnik Kłodawa 0:3
GKS Sompolno – Kasztelania Brudzew II 1:0
Kasztelania Brudzew I – Olimpia Koło II 4:0
Kasztelania Brudzew II – Olimpia Koło I 0:4 (Szymon Szafrański x3, Oskar Wojciechowski)
Górnik Kłodawa – GKS Sompolno 5:0

31398_brudzew2

TABELA TURNIEJU:

Lp. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1.  GÓRNIK Kłodawa  13  19-1
2.  KASZTELANIA I Brudzew  12  18-4
3.  MKS OLIMPIA I Koło  10  10-2
4.  GKS Sompolno  6  2-10
5.  MKS OLIMPIA II Koło  3  2-13
6.  KASZTELANIA II Brudzew  0  0-21

TABELA PO VI TURNIEJACH:

Lp. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1.  GÓRNIK Kłodawa  64  62-8
2.  KASZTELANIA I Brudzew  49  45-18
3.  MKS OLIMPIA I Koło  39  37-22
4.  GKS Sompolno  30  18-40
5.  MKS OLIMPIA II Koło  5  6-60
6.  KASZTELANIA II Brudzew  0  0-21

SKŁAD MKS OLIMPII I KOŁO:
Krystian Kowalski, Oskar Wojciechowski, Bruno Jarosz, Szymon Szafrański, Szymon Sornat, Marcel Kapalski, Wojciech Rosiak, Adam Kwiatkowski

SKŁAD MKS OLIMPII II KOŁO:
Paweł Kotkowski, Michał Bogucki, Filip Wojtysiak, Adrian Champelewski, Mateusz Schefer, Fili Mikołajczyk, Mikołaj Sobczak

Trener drużyny: Damian Fogiel
Kierownik drużyny: Arkadiusz Sornat

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526

0
Jeśli podoba Ci się artykuł, prosimy o komentarzx
()
x