Turniej halowy o Puchar Burmistrza Miasta Koła – rocznik 2006

Autor: kurier-kolski.pl | 14.03.2016

DSC00343W sobotę 5 marca, jednocześnie w hali MOSiR w Kole jak i w hali w Brudzewie, odbył się ostatni z cyklu turniejów halowych organizowanych przez Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej. W turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Koło dla rocznika 2006 zagrało aż 16 drużyn. Zmagania wygrała Warta Kramsk pokonując w Wielkim Finale Górnika Kłodawę po serii rzutów karnych 2:1.

Organizatorem turnieju był Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej, MKS Olimpia Koło przy udziale Rady Rodziców drużyny rocznika 2006 oraz Urząd Miejski w Kole wraz z Burmistrzem Miasta Koła.

DSC00291

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie turniejem, zmagania zostały rozegrane w dwóch halach sportowych: w Kole i w Brudzewie. Udział w turnieju wzięło aż 16 drużyn z całego okręgu konińskiego. Jest to największa ilość drużyn zgłoszonych w tegorocznym cyklu turniejów organizowanych przez KOZPN w Koninie.

W turnieju udział wzięły MKS Olimpia Koło (cztery drużyny), Oranje Konin (dwie drużyny), Akademia Piłkarska Reissa (dwie drużyny), Warta Kramsk, Warta Rumin, Górnik Kłodawa , Tur Turek, Sparta Konin, Football Academy Orlik Miłosław, Wicher Dobra, Kasztelania Brudzew.

DSC00317

DSC00312

WYNIKI GRUPA A (hala Koło):

Oranje Konin I – Warta Kramsk 0:1

Olimpia Koło II – Warta Rumin 0:1

Oranje Konin I – Warta Rumin 0:0

Warta Kramsk – Olimpia Koło II 2:0

Oranje Konin I – Olimpia Koło II 1:0

Warta Rumin – Warta Kramsk 1:0

 

TABELA GRUPA A:

Lp.    DRUŻYNA        PUNKTY    BRAMKI

1.    WARTA Rumin               7       2-0

2.    WARTA Kramsk             6       3-1

3.    ORANJE I Konin            4        1-1

5.    MKS OLIMPIA II Koło    0        0-4

DSC00332

 

WYNIKI GRUPA B (hala Koło):

Oranje Konin II – Football Academy Orlik Miłosław 0:0

Olimpia Koło I – Górnik Kłodawa 0:0

Oranje Konin II – Górnik Kłodawa 2:1

Football Academy Orlik Miłosław – Olimpia Koło I 0:0

Oranje Konin II – Olimpia Koło I 2:0

Górnik Kłodawa – Football Academy Orlik Miłosław 2:0

 

TABELA GRUPA A:

Lp.    DRUŻYNA                                    PUNKTY    BRAMKI

1.    ORANJE II Konin                                    7        4-1

2.    GÓRNIK Kłodawa                                   4        3-2

3.    FOOTBALL ACADEMY ORLIK Miłosław   2*      0-2

5.    MKS OLIMPIA I Koło                              2*    0-2

*O kolejności w tabeli zadecydowały rzuty karne, które lepiej egzekwowali zawodnicy Orlika wygrywając 2:0.

 

Faza finałowa grup A i B:

Mały półfinał:

Warta Rumin – Górnik Kłodawa 0:1

Oranje II Konin – Warta Kramsk 0:0 k.1:2

 

Mecz o 7 miejsce:

Olimpia I Koło – Olimpia II Koło 0:0 k. 2:1

Mecz o 5 miejsce:

Oranje I Konin – Football Academy Orlik Miłosław 0:1

Mecz o III miejsce:

Warta Rumin – Oranje II Konin 0:2

Mały Finał:

Górnik Kłodawa – Warta Kramsk 1:0

DSC00336

WYNIKI GRUPA C (hala Brudzew):

 

Akademia Reiss I – Olimpia Koło IV 2:0

Tur Turek – Sparta Konin 5:0

Akademia Reiss I – Sparta Konin 4:0

Olimpia Koło IV – Tur Turek 0:1

Akademia Reiss I – Tur Turek 1:0

Sparta Konin – Olimpia Koło IV 0:2

 

TABELA GRUPA C:

Lp.    DRUŻYNA                            PUNKTY    BRAMKI

1.    AKADEMIA REISSA I Konin          9              7-0

2.    TUR Turek                                    6              6-1

3.    MKS OLIMPIA IV Koło                  3              2-3

5.    SPARTA Konin                             0             0-11

 

WYNIKI GRUPA D (hala Brudzew):

Akademia Reiss II -Kasztelania Brudzew 4:0

Olimpia Koło III – Wicher Dobra 0:1

Akademia Reiss II – Wicher Dobra 3:0

Kasztelania Brudzew – Olimpia Koło III 0:1

Akademia Reiss II – Olimpia Koło III 1:0

Wicher Dobra – Kasztelania Brudzew 0:0

 

TABELA GRUPA D:

Lp.    DRUŻYNA                             PUNKTY    BRAMKI

1.    AKADEMIA REISSA II Konin        9             8-0

2.    WICHER Dobra                            4             1-3

3.    MKS OLIMPIA III Koło                 3             1-2

5.    KASZTELANIA Brudzew              0             1-4

 

 

Faza finałowa grup C i D:

Mały półfinał:

Akademia Reissa I – Wicher Dobra 0:2

Akademia Reissa II – Tur Turek 2:0

Mecz o 7 miejsce:

Sparta Konin – Kasztelania Brudzew 0:2

Mecz o 5 miejsce:

Olimpia Koło III – Olimpia Koło IV 2:1

Mecz o 3 miejsce:

Akademia Reissa I – Tur Turek 0:3

Mały Finał:

Akademia Reissa II – Wicher Dobra 1:0

 

SPOTKANIA FINAŁOWE:

Mecze Półfinałowe:

Górnik Kłodawa – Wicher Dobra 0:0 k. 2:0

Akademia Reissa II – Warta Kramsk 0:1

Mecz o 15 miejsce:

Olimpia II Koło – Sparta Konin 0:0 k. 0:1

Mecz o 13 miejsce:

Olimpia I Koło – Kasztelania Brudzew 0:0 k. 1:2

Mecz o 11 miejsce:

Oranje I Konin – Olimpia IV Koło 1:0

Mecz o 9 miejsce:

Football Academy Orlik Miłosław – Olimpia III Koło 1:2

Mecz o 7 miejsce:

Warta Rumin – Akademia Reissa I 2:0

Mecz o 5 miejsce:

Oranje II Konin – Tur Turek 3:0

Mecz o 3 miejsce:

Wicher Dobra – Akademia Reissa II 0:1

 

WIELKI FINAŁ:

Górnik Kłodawa – Warta Kramsk 0:0 k. 1:2

 

Najlepszy zawodnik – Kacper Kamiński (Akademia Reissa Konin)

Król strzelców – Cyprian Oleksy (Tur Turek)

Najlepszy bramkarz – Antoni Griniewicz (MKS Olimpia Koło)

Specjalne wyróżnienie – Marta Kniaź (MKS Olimpia Koło)

Źródło: www.mksolimpia-kolo.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526

0
Jeśli podoba Ci się artykuł, prosimy o komentarzx
()
x