Znaleziono zwłoki kobiety na ul. 3 Maja w Kole. Czy to morderstwo ???

Autor: kurier-kolski.pl | 01.03.2016

20160220_093300Nasze miasto aż huczy od plotek o tym tragicznym zdarzeniu! Wczoraj o godz. 19.00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole dostali wezwanie do jednego z budynków przy ul. 3 Maja w Kole, gdzie znaleziono zwłoki 84-letniej kobiety, mieszkanki tego domu. Kobieta już dawno nie żyła. Od rzecznika prasowego kolskiej Policji wiemy, że sprawą zajęła się miejscowa Prokuratura Rejonowa. Nic więcej dziś nie udało nam się dowiedzieć. Z informacji krążących po mieście można domniemywać, że śmierć starszej kobiety nie była dziełem przypadku. Czy było to morderstwo? O tym będziemy informować w naszym serwisie najszybciej jak to będzie możliwe. Bądźcie z nami!!!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
niczniczyporuk
niczniczyporuk
8 lat temu

Człowiek nie żyje od kilku dni, nikt nie zgłosił zgonu ew USC dlatego jest prokurator. Wysil sie i zamiast zgadywać zadzwoń chociaż o rzecznika prokuratury.

niczniczyporuk
niczniczyporuk
8 lat temu

Nie strasz nie strasz… Tylko przeczytaj te brednie ze zrozumieniem, bo nigdzie nie piszesz o informacjach z policji albo prokuratury. Co to są „informacje krążące po mieście” jak nie plotki?

niczniczyporuk
niczniczyporuk
8 lat temu

Plotki plotki.. To nawet nie poziom Faktu…

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526