Ścianka wspinaczkowa otwarta [wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 08.02.2016

IMG_0483Ścianka wspinaczkowa na hali MOSiR oficjalnie otwarta! Wyjątkowa ścianka „ekologiczna” powstała ze sprzedaży surowców wtórnych – makulatury i nakrętek, które zbierali wszyscy mieszkańcy naszego miasta zachęceni do tego czynu przez pomysłodawców akcji – Stowarzyszenie Kolanie. Zebrano 55 ton makulatury i plastikowych nakrętek. Symboliczną wstęgę przeciął szef organizacji wspólnie z burmistrzem Stanisławem Maciaszkiem i starostą Wieńczysławem Oblizajkiem, którzy – jak podkreślał wielokrotnie Krzysztof Mazurkiewicz – bardzo mocno wsparli akcję.

Na otwarcie przybyli Burmistrz Stanisław Maciaszek i Starosta Wieńczysław Oblizajek oraz wielu zaproszonych gości, w tym dyrektorzy kolskich szkół i przedszkoli, a poświęcenia ścianki dokonał proboszcz parafii p.w. Św. Bogumiła ks. Piotr Pawlak.

IMG_0473

bv

IMG_0474

IMG_0471

IMG_0480

dw

Najmłodsi milusińscy przyszli licznie z rodzicami i chętnie korzystali nie tylko ze ścianki, ale też z darmowych dmuchanych zamków, które ustawiono w hali. Razem bawiły się dzieci z samego Koła oraz z naszego powiatu.

vrf

IMG_0458

IMG_0476

IMG_0487

IMG_0468

vb

IMG_0490

Organizatorzy akcji zainteresowali swoją inicjatywą i otwarciem ścianki wiele mediów, w tym nawet ekipę TVP, która pod salę MOSiR w Kole dotarła specjalnym wozem transmisyjnym. Relacja z otwarcia ścianki ukazała się na antenie TVP3 oraz w Teleexpressie Extra. To była dobra promocja naszego miasta!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526