Burmistrz Maciaszek znalazł sponsora i buduje siłownię plenerową na Kolejowej!

Autor: kurier-kolski.pl | 15.02.2016

silowniaMamy świetną wiadomość! Prośby mieszkańców Koła i kolskich radnych w sprawie budowy siłowni zewnętrznych i poprawy kondycji kolan znalazły duże zrozumienie u burmistrza Stanisława Maciaszka. Włodarz osobiście wystarał się o sponsora, który sfinansuje budowę takiej siłowni! Dzięki temu budżet miasta nic nie zubożeje, a już na wiosnę wszyscy będziemy mogli korzystać z obiektu do ćwiczeń przy zbiegu ulic Kolejowa-Blizna, czyli w samym sercu największego osiedla mieszkaniowego naszego miasta. Rozpoczęto już prace, wylano fundamenty. Bliskość bloków i osiedlowego placu zabaw dla dzieci to duży atut tej lokalizacji. Nie każdego stać na płatną siłownię, a ta będzie całkowicie DARMOWA! I można z niej skorzystać nawet w drodze do pracy czy do szkoły.

 

Na razie zostały wylane fundamenty pod urządzenia siłowni zewnętrznej. Po osiągnięciu wytrzymałości, montowane będą: podciąg nóg, prostownik pleców, biegacz, poręcze, orbitrek, twister + wahadło, wyciąg dolny + górny, prasa nożna i wioślarz.

Pozostaje nam cierpliwie poczekać do wiosny i rozpocząć pracę nad kondycją.

Źródło: UM w Kole

ciasjulia2

Subskrybuj
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
ela
ela
8 lat temu

I tu jesteś w tzw. mylnym błędzie. Dla redaktora dzień bez wazeliny , dniem straconym. I tak jest w każdym temacie. Wiem, że za chwilę będzie pan straszył ale nic z tego, dzień bez wazeliny i tak dniem straconym.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Nad gospodarowaniem budżetem to jest Rada Miasta , to jak niema obowiązku dbać o sponsorów to co on ma do roboty ? Jego pobory to ok 12 tyś miesięcznie , dolicz do tego np. trzynastkę , kilometrówkę chodź UM ma auto służbowe itp. P burmistrz został wybrany po to aby szukał sponsorów , inwestorów itp. nie pracuje charytatywnie , wiec raczej niema co piać hymnów pochwalnych komuś kto wykonuje swoje obowiązki

wdech
wdech
8 lat temu

Burmistrz nie ma w swoich obowiazkach wyszukiwania sponsorów.Ma gospodarować budżetem miasta ,a takie działania są jego dobrą wolą i wskazują na kratywność.Ponadto te 12 tys.jest brutto.Odejmij od tego podatek to zostanie duzo mniej ,jakies 8 tys.na reke.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

I następny teks pochwalny , a ja myślałem ze burmistrz jest od tego aby coś podobnego robić , wydaję mi się że nie robi tu niczego za darmo , zarabia co miesiąc ok 12 tyś , więc po prostu robi to co do niego należy i za co my podatnicy mu płacimy

kja
kja
8 lat temu

…..a jak się umie czytać, to przy siłowni w parku jest tabliczka info. o sponsorach…..

kja
kja
8 lat temu

Poprosimy o sponsora, do posprzątania drogi przy torach od ul.Włocławskiej w kierunku do wiaduktu, bardzo prosimy…..

Anonim 2
Anonim 2
8 lat temu

No właśnie teraz różne rzeczy się wygaduje, czego doświadczamy obecnie, już był inwestor co miał bloki budować, teraz geotermia, balneologia i baseny solankowe i inne cudawianki. Długo trwa ten 1 kwietnia, najdłużej do kolejnych wyborów (do 16 listopada 2018).

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Do przedmowcy.Pierwsze slysze ze ta silownia w parku miala jakiegos sponsora.Teraz rozne rzeczy sie wygaduje.

kobra
kobra
8 lat temu

fajna sprawa,tylko żeby nie została zniszczona przez tych z ,,Kolejowej,,

wdaccdfa
wdaccdfa
8 lat temu

Hmm poprzedni burmistrz też przecież znalazł spondora na siłownię w parku Moniuszki. Zaden wyczyn haha

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
8 lat temu

Czy nie jest tajemnica, kto jest tym sponsorem?
Sponsorowi tez wypada sie w ten czy inny sposob odwdzieczyc, stad moje pytanie postawione na poczatku.

??
??
8 lat temu

No jeszcze by tego brakowało, żeby taka siłownia była płatna.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526