W Ratuszu o pożyczkach i dotacjach na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Autor: kurier-kolski.pl | 12.01.2016

Herb-Koła-nad-wejściem-do-ratusza-odtworzony-z-funduszy-zbiórkowych-Towarzystwa-Przyjaciół-Miasta-Koła-5W kolskim Ratuszu po raz kolejny odbędzie się dyżur ekspertów z Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie dla przedsiębiorców i osób zamierzających otworzyć własną działalność gospodarczą z Koła i powiatu w temacie pożyczek i dotacji – 18 stycznia 2016 r. w godz. 9.00 – 11.00, w sali nr 104 Ratusza w Kole przy Starym Rynku 1.

Od września 2015r. Urząd Miejski w Kole we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie organizuje comiesięczne dyżury dla przedsiębiorców i osób zamierzających otworzyć własną działalność gospodarczą z miasta Koła i całego powiatu kolskiego. Tematem dyżurów są „Zwrotne i bezzwrotne instrumenty finansowe (pożyczki i dotacje) w perspektywie finansowej 2014-2020 dla przedsiębiorców i osób zamierzających otworzyć działalność gospodarczą. Atrakcyjna forma wsparcia w ramach Inicjatywy JEREMIE”. W dyżurach uczestniczą eksperci z Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie. Pragniemy zaznaczyć, że Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie jest jedyną instytucją z siedzibą w subregionie konińskim wdrażającą Inicjatywę Jeremie.

Wszelkie szczegółowe informacje na www.jeremie.com.pl.

Na dyżur zapraszamy już 18 stycznia 2016r. w godz. od 9.00 do 11.00 do sali nr 104 Ratusza w Kole przy Starym Rynku 1.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z dyżurów i porad oraz do zapoznania się z aktualną ofertą usług świadczonych przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie www.arrkonin.org.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526