Pożar proszkowni mleka Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 05.01.2016

1Jeszcze w chwili publikacji tego artykułu trwało dogaszanie pożaru, który o godzinie 15.30 wybuchł na terenie kolskiej Mleczarni, czyli Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole. Zapalił się proszek mlekowy w proszkowni mleka, czyli tam, gdzie jest wytwarzany. To ten najwyższy, błękitny budynek na terenie zakładu. Na miejsce przyjechało aż 6 wozów strażackich. Na koniec czyszczony był układ technologiczny ze spalonego proszku, co pewno jeszcze trwa. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmiku z pożaru.

 

Do zapalenia się proszku mlekowego doszło na pewno już po godzinie 15.00. Około 16.00 świadkowie widzieli wydobywający się z najwyższego budynku przedsiębiorstwa czarny dym. Na miejsce przyjechało aż 6 zastępów straży pożarnej. Jeden z samochodów posiadał specjalny wysięgnik.

Jak dowiedzieliśmy się, cały czas jeszcze trwa dogaszanie pożaru we wnętrzu proszkowni mleka.

Wielkie podziękowania dla naszego Czytelnika Przemka z Koła za szybką informację o pożarze. Dziękujemy i prosimy o więcej! Każdego naszego Czytelnika, który zobaczy w Kole lub bliskiej okolicy coś wartego uwagi, czy to wypadek, kolizję czy pożar, prosimy o kontakt z nami na numer telefonu: 600-15-25-26.

IMG_2004

2

3

4

5

6

7

8

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
ewa
ewa
8 lat temu

Dobrze,że szybko poradzili sobie z tym,bo szkoda byłoby żeby pożar się rozwinął na większą część Mleczarni. Dziękujemy naszym strażakom.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Włodek – smrodek
Sam pewno piernałeś i stad ten smród!

wlodek
wlodek
8 lat temu

Ale smrodek spalonego mleka rozszedl sie po miescie

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526