Poseł Ryszard Bartosik otworzył biuro – po amerykańsku!

Autor: kurier-kolski.pl | 05.01.2016

otwarcie biuraKampanię wyborczą w iście „amerykańskim stylu” zwieńczyło otwarcie biura poselskiego dla wszystkich interesantów przez posła na Sejm RP Ryszarda Bartosika z Turku. Jako pierwsi do biura  zaproszeni zostali jego koledzy posłowie i senator z regionu, włodarze powiatowi, przedstawiciele organizacji, związków zawodowych oraz koleżanki i koledzy z PiS. Na otwarciu był także nasz kolski poseł Leszek Galemba, który ze swoim kolegą z Turku współpracuje i mają dyżurować na przemian w swoich biurach.

Otwarcie biura poselskiego odbyło się w poniedziałek, 4 stycznia w budynku przy ul. Mickiewicza w Turku. Wśród szczególnych gości znaleźli się m.in. posłowie: Witold Czarnecki, Zbigniew Dolata i Leszek Galemba (z Koła), senator okręgu konińsko- gnieźnieńskiego Margareta Budner oraz przedstawiciele samorządu lokalnego, jak również przedstawiciele organizacji, firm i przedsiębiorstw, związków zawodowych oraz koleżanki i koledzy z Prawa i Sprawiedliwości.

Poseł Ryszard Bartosik dziękował wszystkim za udany rok 2015. Udany dla Prawa i Sprawiedliwości, które najpierw wygrało wybory prezydenckie, a potem parlamentarne. Był to również szczęśliwy rok dla niego samego, gdyż zdobył mandat poselski.

Kampania prowadzona przez Prawo i Sprawiedliwość została oceniona przez posła Witolda Czarneckiego nie tylko jako skuteczna i dobra, ale prowadzona z wielkim zamachem i w iście „amerykańskim stylu”. Dlatego nie inne musiało być otwarcie biura poselskiego. W sali konferencyjnej z ledwością mieścili się wszyscy zaproszeni goście, którzy tłumnie przybyli, aby pogratulować posłowi Bartosikowi.

Poseł dziękował wszystkim za pomoc i zaangażowanie w pracę na rzecz PiS, jak i jego kampanii. Dziękował więc, m.in. Zbigniewowi Dolacie, za to, że dzięki jego wsparciu w 2006 roku czyli dziesięć lat temu został starostą tureckim, Witoldowi Czarneckiemu za zaproszenie do Turku kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy i kandydatki na premier- Beaty Szydło, Michałowi Kocikowi i Michałowi Jarkowi – za kosmiczne, ale skuteczne pomysły podczas kampanii parlamentarnej, koleżankom i kolegom z PiS za wieloletnią pracę na rzecz partii oraz swojej małżonce – za cierpliwość, oddanie i wsparcie.

Nie zabrakło również gratulacji ze strony zaproszonych gości, którzy wręcz lgnęli do posła Bartosika. Pracę na rzecz społeczeństwa wschodniej Wielkopolski w tym także na terenie powiatu tureckiego obiecała senator Margareta Budner, szeroką współpracę i wsparcie deklarował również starosta turecki Mariusz Seńko.

Na zakończenie wszyscy ustawili się w długiej kolejce, aby pogratulować posłowi nowej siedziby i wręczyć pamiątkowy upominek.

Tekst i foto dzięki uprzejmości portalu: iTurek.net

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
cialis 5 mg
3 lat temu

hello guos 9128738517

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526