Oficjalne otwarcie ścianki wspinaczkowej

Autor: kurier-kolski.pl | 31.01.2016

sciankaW niedzielę, 7 lutego br., o g. 10:30, na hali MOSiR odbędzie się oficjalne otwarcie ścianki wspinaczkowej powstałej z inicjatywy Stwarzyszenia Kolanie. Tego dnia dzieci i młodzież mogą bawić się na ściance aż do godziny 14:00. Dla najmłodszych milusińskich też będą atrakcje, bo na hali będzie ustawiony dmuchany plac zabaw.

Stowarzyszenie Kolanie, które jest inicjatorem powstania ścianki, zaprasza w tym dniu całe rodziny z dziećmi, bo na hali MOSIR ustawiony będzie dmuchany plac zabaw, z którego nieodpłatnie mogą korzystać dzieci.

scianka 1

Podczas uroczystego otwarcia Stowarzyszenie będzie wyświetlać film jak powstawała ścianka – od zebranej pierwszej nakrętki, po to co widzimy dzisiaj. Film oczywiście jest dużo krótszy niż czas, w którym Stowarzyszenie zbierało materiały wtórne na ściankę.

Podczas tego niedzielnego otwarcia ścianki będzie też pokaz młodych ludzi trenujących na Street Workaucie….i takie urządzenie potrzebne jest nam w Kole, dlatego Stowarzyszenie Kolanie prowadzi różne akcje.

Źródło: Stowarzyszenie Kolanie – Krzysztof Mazurkiewicz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526