Nowe biuro poselsko-senatorskie PiS już otwarte

Autor: kurier-kolski.pl | 22.12.2015

IMG_0253W ostatnią sobotę Senator Margareta Budner (PiS) zainaugurowała działalność na konińskiej Starówce, bardzo blisko rynku, biura poselsko-senatorskiego, w którym oprócz niej będą pełnić dyżury także dwaj posłowie z Prawa i Sprawiedliwości: „nasz” Leszek Galemba z Koła oraz Ryszard Bartosik z Turku. W tym samym lokalu ma siedzibę Klub Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich. Biuro już przyjmuje interesantów.

Lokal przy ul. Kramowej 1 jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, ponieważ ma wejście prosto z ulicy, nie ma schodów. Brak barier architektonicznych. To zasługa Pani Senator, która będąc z zawodu lekarzem, zwraca uwagę na takie aspekty i szukała właśnie takiego pomieszczenia, gdzie nie będzie żadnego problemu z dotarciem dla ludzi. – Jestem zadowolona z tej lokalizacji, bardzo lubię konińską Starówkę – podkreślała Margareta Budner, dodając do tego, że widzi jak bardzo ten rejon Konina zmienił się w ostatnich latach na lepsze.

IMG_0225

Podczas konferencji prasowej dla mediów w nowym biurze senator Budner przedstawiła swoich najbliższych współpracowników, w tym dwie panie, które będą prowadzić bieżącą działalność biura. Dyrektorem biura jest Małgorzata Przespolewska.

IMG_0240

Pod skrzydłami Pani Senator w lokalu znalazł swoją siedzibę Klub Gazety Polskiej im. Marii i Lecha Kaczyńskich. Jest to już drugi tego typu Klub w Koninie, który wspólnie z Margaretą Budner zamierza aktywnie działać na rzecz społeczności lokalnej. Przewodniczącą Klubu jest  Krystyna Leśniewska.

IMG_0267

Dla wszystkich osób z Koła i powiatu kolskiego chętnych umówić się na spotkanie z senator Margaretą Budner podajemy numer kontaktowy do biura przy ul. Kramowej 1 w Koninie, które jest czynne pn-pt w godz. 9.00-16.00:  63/240-63-93.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526