Mikołajkowy prezent burmistrza Maciaszka dla niepełnosprawnych

Autor: kurier-kolski.pl | 07.12.2015

IMG_9121Malwinka, Małgosia, Ania, Daniel i Wiktor, podopieczni Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – koła terenowego w Kole właśnie otrzymali od Burmistrza Miasta Stanisława Maciaszka nowe trójkołowe rowery rehabilitacyjne pozyskane dla Stowarzyszenia z Fundacji „Eco Textil – od Was dla Was”. – W ramach realizowanego przez Fundację programu „Rower dla niepełnosprawnego” otrzymany sprzęt, mam nadzieję, będzie pomocny w codziennej rehabilitacji oraz w aktywnym spędzaniu wolnego czasu – powiedział do obdarowanych włodarz.

Miłym użytkownikom trójkołowców Burmistrz przypomniał o bezpiecznym używaniu sprzętu, przestrzeganiu zasad poruszania się w ruchu drogowym i noszeniu kamizelek odblaskowych, które także otrzymali od niego wraz z pojazdami.

IMG_9114

– Wasze bezpieczeństwo jest równie ważne jak wasze zdrowie, więc bądźcie przezorni i przyjmijcie ode mnie kamizelki odblaskowe, które na pewno wam się przydadzą – powiedział Stanisław Maciaszek.

Screen Shot 12-07-15 at 01.32 PM

Uroczyste przekazanie sprzętu miało miejsce w sali sesyjnej Ratusza. Burmistrz wyraził nadzieję, że w przyszłości uda się pozyskać z Fundacji więcej sprzętu dla innych kolskich niepełnosprawnych osób.

IMG_9118

Screen Shot 12-07-15 at 01.34 PM

Screen Shot 12-07-15 at 01.33 PM

Źródło: UM w Kole

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526