Koło – miasto przyjazne dla Biznesu! Obejrzyj film promocyjny m. Koła [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 20.12.2015

marek_bernaciak_przekazuje_prawa_burmistrzowi_kolaAMB Technic to jedna z młodszych i najprężniej rozwijających się w Kole firm prywatnych. Obchodzące w tym roku 20.lecie istnienia AMB Technic rozszerzyło swoje działania  reklamowe o bezinteresowną promocję miejsca działalności – miasta Koła, jego uroków oraz podmiotów gospodarczych, które znacząco wpływają na lokalną społeczność. Zrealizowano film promocyjny miasta Koła, który szef firmy Marek Bernaciak udostępnił burmistrzowi Stanisławowi Maciaszkowi do dyspozycji wraz z prawami autorskimi. Dziękujemy! Zobaczcie, jak piękne jest nasze miasto z lotu ptaka.

AMB Technic rozszerzyło ostatnio działania reklamowe swojej firmy o bezinteresowną promocję miejsca swojej działalności – czyli miasta Koła, jego uroków oraz podmiotów gospodarczych, które znacząco wpływają na lokalną społeczność w Kole i powiecie kolskim.

widok

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w dniu 17 grudnia br. Marek Bernaciak, reprezentując firmę AMB Technic, wręczył nieodpłatnie miastu Koło na ręce Burmistrza Stanisława Maciaszka, film promocyjny wraz z pełnymi prawami autorskimi, w całości nakręcony przez AMB Technic ze środków własnych. Film kończy się pięknym hasłem: KOŁO. TU BIJE SERCE POLSKI.

– Miałem taki pomysł, żeby zrobić film o firmie, ale umieszczony w konkretnym miejscu, w konkretnym mieście. I chciałem dać mieszkańcom Koła coś, czym będą mogli się pochwalić – mówi Marek Bernaciak, szef AMB Technic, a niegdyś także bardzo aktywny radny miejski  – Więc wynająłem profesjonalną firmę, uzgodniliśmy scenariusz, mój syn miał być „przewodnikiem” w tym scenariuszu jako młoda osoba wiążąca swoją przyszłość z miastem. I tak się stało. Później przekazałem film „Koło – miasto przyjazne dla Biznesu” do dyspozycji miasta wraz z prawami autorskimi.

Dziękujemy za udostępnienie filmu naszym Czytelnikom Panu Markowi Bernaciakowi oraz burmistrzowi Stanisławowi Maciaszkowi i mamy nadzieję, że to dopiero początek dalszej owocnej współpracy między firmą a miastem.

Źródło: AMB Technic

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Marcin
Marcin
6 lat temu

Ładny ale no właśnie ale promujący właściwie jedną firmę ?? na zakończenie logo kilku firm a ile jest dobrych firm dlaczego akurat tych ? moim skromnym zdaniem to też nie to o co zapewne chodziło Burmistrzowi .

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Świetny filmik . Brawo

KOLANKA
KOLANKA
8 lat temu

DZIĘKUJĘ P.MARKOWI BERNACIAKOWI ZA TĘ CHĘĆ WSPÓŁPRACY Z P. BURMISTRZEM NA RZECZ NASZEGO MIASTA JEST ONA BARDZO POTRZEBNA MIESZKAŃCOM I MIASTU,A WIĘC POWODZENIA Z SUKCESAMI

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526