Posłowie PiS wspólnie dla dobra naszego rejonu.Co trzy głosy,to nie jeden! [wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 27.11.2015

IMG_9057Trzech posłów PiS: Leszek Galemba (powiat kolski), Ryszard Bartosik (powiat turecki) oraz Waldemar Duda (Łódź, ale urodzony i wychowany w Turku) spotkało się w Turku dziennikarzami i zadeklarowało daleko idące współdziałanie na rzecz lokalnych społeczności miast Koło i Turek oraz powiatów kolskiego i tureckiego. Jak powiedzieli parlamentarzyści „co trzy głosy, to nie jeden!”. To ciekawa i cenna inicjatywa! Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo z konferencji prasowej trzech posłów na rzecz współpracy dla Wielkopolski Wschodniej.

Było to pierwsze takie publiczne spotkanie inaugurujące współdziałanie trzech posłów PiS dla dobra naszego rejonu.

– Jak państwo wiecie, jesteśmy już po ślubowaniu, jesteśmy pełnoprawnymi posłami – mówił poseł Ryszard Bartosik po powitaniu parlamentarzystów, dziennikarzy i zaproszonych gości – Bardzo się cieszę, że koledzy przyjęli moje zaproszenie, że są dzisiaj z nami. Chcemy współpracować, chcemy pracować na rzecz naszych regionów, ale także współdziałać, bo wiadomo, że w jedności siła (…) Chcę też powiedzieć o współpracy z Leszkiem Galembą od początku zasiadania w Sejmie. Blisko współdziałamy i chcemy tę współpracę na rzecz Wielkopolski Wschodniej podjąć, bo powiat kolski i turecki mają bardzo dużo wspólnego. Niestety, najwięcej mają wspólnych problemów. Po to zostaliśmy posłami, żeby te problemy rozwiązywać. I chcemy współdziałać.

– Powiat turecki i powiat kolski, jesteśmy sąsiadami, jesteśmy „ścianą wschodnią” województwa wielkopolskiego – mówił poseł Leszek Galemba I jesteśmy zostawieni, czy nawet opuszczeni, bo gro inwestycji odbywa się w centrum Poznania, w części północnej województwa, a nasze powiaty były dyskryminowane. Nie mamy powodów do radości. Powiat kolski, mimo tego, że leży przy autostradzie, od wielu lat mamy 2 zjazdy na autostradę: Dąbie i Koło, a bezrobocie mamy najwyższe w województwie. Obiecuję posłowi Ryszardowi Bartosikowi pełną współpracę. Trzy głosy to nie jeden, dlatego na rzecz naszego rejonu będziemy współpracowali.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526