Zaproszenie na II Noc Świętych

Autor: kurier-kolski.pl | 27.10.2015

noc swietych1Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta i okolic – a szczególnie najmłodszych wraz z rodzinami – do wzięcia udziału w II Nocy Świętych. Jest to wydarzenie będące naturalną odpowiedzią osób wierzących na niebezpieczne zjawisko obchodzenia tzw. „Halloween”.

II Noc Świętych będzie miała miejsce – podobnie jak przed rokiem – we wigilię uroczystości Wszystkich Świętych, tj. w sobotni wieczór (31 października). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00 przy bramie cmentarza parafialnego przy ul. Poniatowskiego. Następnie uczestnicy przejdą w świetlistym orszaku do Kościoła Farnego. W świątyni będzie miała wspólna adoracja, a następnie wszyscy będą mogli wziąć udział w zabawie tanecznej, która odbędzie się w Domu Parafialnym.

Osoby, które zechcą włączyć się w to wydarzenie zachęcone do ubrania się w jasny strój, a dzieci szczególnie zapraszamy do przygotowania i założenia stroju Świętego – np. swojego patrona. Z racji wieczornej pory, zachęcamy również do zabrania ze sobą świec lub lampionów.

Organizatorami II Nocy Świętych w Kole są: parafia farna Podwyższenia Krzyża Świętego oraz ojcowie bernardyni.

noc swietych

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526