Dyrektor kolskiego Szpitala odwołana!!! [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 15.10.2015

IMG_8484Przed chwilą zakończyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Kolskiego w gabinecie Starosty Wieńczysława Oblizajka. Z oświadczenia Starosty wiemy, że jednogłośną decyzją członków Zarządu podjęto uchwałę o rozwiązaniu stosunku pracy z dotychczasową dyrektor Szpitala w Kole Barbarą Graczyk-Malińską. Dyrektorka nie przyszła na Zarząd, ponieważ przekazała zwolnienie lekarskie.

Jak powiedział już poza swoim oświadczeniem Starosta Wieńczysław Oblizajek, przed odejściem była dyrektor zatrudniła jako p.o. dyr. ds. lecznictwa nową osobę w momencie, gdy odwołany przez nią dr n.med. Cezary Chmielecki w tym samym czasie przebywa na zaległym urlopie. Nie jest to dobra sytuacja i prawnicy rozpatrują, czy była już szefowa szpitala miała prawo tak zrobić, że zatrudniła w tym okresie kolejnego dyrektora. A sama dyrektor Barbara Graczyk-Malińska dostarczyła zwolnienie lekarskie i nawet nie pojawiła się dziś w Starostwie.

OBEJRZYJ POD SPODEM OŚWIADCZENIE STAROSTY KOLSKIEGO:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
jatka
jatka
8 lat temu

TAK RZECZYWIŚCIE, NAGRODY NIECH WRESZCIE ODBIORĄ PRACOWNICY -TO BYŁOBY NAJSPRAWIEDLIWSZE

vacek
8 lat temu

Czemu wcześniej nie pociągnął Starosta do odpowiedzialności poprzednika pani Malińskiej? to On narobił tych długów. Malińska stała się kozłem ofiarnym, a w rocznicę 100 lecia szpitala nagrody odbierze ktoś inny.

ja
ja
8 lat temu

bo jak ma zwolnienie lekarskie, to nie mogła się pojawić w tym starostwie, tłumoku jeden, w ogóle jak żenująco tej artykuł jest napisany, widać, że nie pisał go prawdziwy dziennikarz, tylko jakiś samozwańczy 🙂

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

za co? za jajco!!!!!

Maryna
Maryna
8 lat temu

A za co poleciała?bo wystąpiła w Radiu Maryja ?????

chory
8 lat temu

Pani dyrektor powinna stanąć przed komisją lekarską aby sprawdzić zasadność jej choroby.

aaa
aaa
8 lat temu

No i się stało. Gdzie jest ZUS aby kontrolować zasadność zwolnienia lekarskiego. Ja musiałem po operacji wracać do pracy bo lekarz ZUS odmówił mi prawa do zasiłku chorobowego i uzdrowił mnie jak kaszpiroski.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526