„Wyróżnienie Freudenreich” dla społeczników, działaczy i sponsorów

Autor: kurier-kolski.pl | 22.10.2015
METADATA-START

Po raz kolejny zebrała się Społeczna Rada Kultury Miasta Koła. Głównymi tematami dyskusji były przygotowania do stworzenia miejskiego Kalendarza Imprez, upamiętnienie w dniu 10 listopada śmierci Czesława Freudenreicha i jego córki Krystyny oraz projekt ustanowienia specjalnego wyróżnienia o nazwie „Wyróżnienie Freudenreich”. Choć nazwa może nie brzmi pompatycznie, mają nią być uhonorowane osoby wspierające działalność społeczną, sportową i kulturalną w naszym mieście. Pomysł ciekawy, ale może lepiej pomyśleć o „Statuetce Freudenreich”? Byłoby to bardziej oryginalne, także plastycznie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Okrąg
Okrąg
8 lat temu

„Kurierze-kolski”,wpis nie odnosił się do nazwy statuetki, tylko do sprostowania, że pomysł wprowadzenia wyróżnienia w formie statuetki, był omówiony na spotkaniu Społecznej Rady Kultury.

Okrąg
Okrąg
8 lat temu

Była też mowa o statuetce. O „Czesławach”

Kolanka
Kolanka
8 lat temu

A mam pytanie.. czy posiedzenia rady kultury są nagrywane? Niektórzy mają w tym doświadczenie. Tzn. nagrywane przez media oczywiście tak jak posiedzenia rady miejskiej? A kiedy stanie ławeczka na której będą mogli usiąść ludzie przegrani, których nadzieje spełzły na niczym?

Kolanka
Kolanka
8 lat temu

Oj jedna osoba taka smutna na tym zdjęciu….

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526