Urząd ustawił 21 nowych ławek

Autor: kurier-kolski.pl | 07.10.2015

ławkiDecyzją burmistrza Stanisława Maciaszka oraz z poparciem i decyzją w uchwale kolskich radnych, w wielu miejscach naszego miasta ustawiono 21 nowych ławek, zarówno przy ulicach miejskich, jak i powiatowych. Tak jak postulowaliśmy na łamach Kuriera, ławki stanęły także przy obelisku św. Jana Pawła II. W ich lokalizacji wzięto pod uwagę prośby mieszkańców oraz radnych – ich przedstawicieli.

 

Ławki pojawiły się w najważniejszych punktach naszego miasta, w tym przy trasach codziennych sprawunków, by dać możliwość wytchnienia; na trasach spacerowych, by uprzyjemnić wypoczynek, a także w miejscach szczególnych dla kolan, jak przy papieskim obelisku – celu naszych wędrówek modlitewnych.

METADATA-START

Choć ławki są wyjątkowo solidne i wytrzymałe, z pełnym oparciem, szanujmy je dla naszego wspólnego dobra, a jeśli  będziemy widzieć, że ktoś je niszczy, warto zgłosić to odpowiednim służbom.

20151002_122652

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Bardzo sie cieszymy ze takie lawki beda,a wandalom trzeba powiedziec stop.Musimy reagowac i od razu zglaszac Strazy Miejskiej .

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526