Koło i powiat kolski mają swojego posła!

Autor: kurier-kolski.pl | 27.10.2015

Leszek GalembaPo wielu latach starań Koło będzie mieć swojego przedstawiciela w Sejmie! Leszek Galemba z Prawa i Sprawiedliwości uzyskał piąty wynik na liście PiS uzyskując 7.708 głosów i nieoficjalnie można już powiedzieć, że będzie reprezentował Koło i powiat kolski w ławach sejmowych. Serdecznie gratulujemy sukcesu Panu Leszkowi Galembie oraz nam wszystkim, mieszkańcom Koła i powiatu, że daliśmy radę wybrać swojego posła, dzięki czemu mamy teraz szansę na lepsze dotarcie do Warszawy z naszymi lokalnymi problemami.

Wszystko wskazuje na to, że Prawo i Sprawiedliwość uzyskało w naszym okręgu wyborczym najwięcej, bo aż 5 mandatów poselskich. Jest dużym sukcesem, że z tak dużego rejonu, przy tak dużej konkurencji, Leszkowi Galembie, szefowi powiatowych struktur PiS, udało się uzyskać tak dobry wynik i wejść do Parlamentu. Jest to osobisty sukces Leszka Galemby, Prawa i Sprawiedliwości oraz nas wszystkich, którzy poparliśmy go naszym głosem w dniu wyborów.

IMG_6610

Foto: materiały wyborcze L.Galemby i archiwum Redakcji

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
pycha
8 lat temu

jjeszcze nie wykazał się a już gratulujesz w nagrodę pojedziesz zwiedzać Sejm a życie w naszym mieście bez zmian tyle będzie ile zrobi Burmistrz

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Na to liczylismy Panie Leszku serdeczne gratulacje!!!!!!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526