Jechali z Holandii, trafili do … szpitala! [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 06.10.2015

IMG_8340Ledwo pojawiła się gęsta mgła bardzo ograniczająca widoczność na drogach, a już mamy tego skutki. Dziś o godz. 8.00 rano tuż pod Kościelcem, na wysokości „Bajady”, zderzyły się dwa samochody: bus wiozący ludzi z pracy w Holandii z osobówką. Cztery osoby wylądowały w kolskim szpitalu, niektóre z poważniejszymi obrażeniami. Droga między Kościelcem a rondem przed tęczowym wiaduktem jest obecnie całkowicie zablokowana. Nie radzimy się tam wybierać przez najbliższe 2 godziny, bo niestety chaos jest tam ogromny. Obejrzyj relację foto i wideo.

 

Na miejscu są jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Koła oraz druhowie z jednostki OSP Trzęśniew, którzy zabezpieczają teren i pomagają usunąć skutki wypadku.

IMG_8332

IMG_8335

IMG_8343

IMG_8341

Jak powiedział nam dowódca akcji pod Kościelcem mł. brygadier Mariusz Walkowski, strażacy otrzymali zgłoszenie wypadku dziś rano o 8.07. Na miejsce już wcześniej dotarło pogotowie, które zabrało kierowcę osobowego Audi oraz 3 pasażerów busa do kolskiego szpitala. Kierowca busa na tureckich numerach rejestracyjnych, który najechał na Audi od tyłu i wepchnął je do rowu przy drodze, miał się dobrze. Samochód choć z przodu powgniatany, a poduszka powietrzna wystrzelona, nie wyglądał najgorzej, czego już nie można powiedzieć o osobowym Audi, które brutalnie staranowane przez większe auto zapewne z wielkim impetem wypadło z drogi i wylądowało 10 metrów dalej na polu, niedaleko za przydrożnym rowem. Samochód jest całkowicie zniszczony.

IMG_8350

IMG_8361

IMG_8362

IMG_8369

IMG_8365

Prawdopodobną przyczyną wypadku była właśnie gęsta mgła ograniczająca znacznie widoczność, ale też zapewne niedostosowanie się do złych warunków na drodze. Całe szczęście, że nie było ofiar śmiertelnych.

Podziękowania dla naszego Czytelnika Pana Jacka za poinformowanie nas o zdarzeniu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526