Biuro podawcze przeniesione do Ratusza

Autor: kurier-kolski.pl | 07.10.2015

biuroNiedawno do Ratusza Miejskiego, głównego gmachu naszego miasta, przeniósł swoją siedzibę burmistrz Stanisław Maciaszek. Mając na względzie usprawnienie pracy Urzędu Miejskiego w Kole, teraz włodarz zdecydował o przeniesieniu do Ratusza biura podawczego zajmującego się korespondencją. Dzięki tej zmianie wszelkie sprawy kancelaryjne Urzędu będą finalizowane na Starym Rynku.

 

Przenosząc w lipcu urząd burmistrza do Ratusza, włodarz zdecydował o podzieleniu zadań dotychczasowego sekretariatu. Interesanci obsługiwani byli w Ratuszu przy Starym Rynku, zaś w siedzibie głównej przy ul. Mickiewicza pozostało biuro podawcze zajmujące się korespondencją wychodzącą i przychodzącą. Ten stan utrzymywał się przez kilka miesięcy. Natomiast od wczoraj zarówno sekretariat, jak i biuro podawcze mieszczą się w tym samym budynku. Zmiana ta była konieczna, by usprawnić obsługę interesantów.

Pamiętajmy jednak, że Wydziały realizują swoje zadania jak dotychczas, z zachowaniem podziału na dwa budynki Urzędu.

Struktura Urzędu, wykaz telefonów oraz adresy e-mailowe do poszczególnych Wydziałów znajdują się na stronie internetowej miasta www.kolo.pl

Przypominamy, że w związku ze zmianą lokalizacji biura podawczego od teraz korespondencję należy kierować na adres:
Urząd Miejski w Kole
62-600 Koło
ul. Stary Rynek 1

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526