Policyjny spływ kajakowy

Autor: kurier-kolski.pl | 19.09.2015

Screen Shot 09-19-15 at 01.43 PMW dniu 12 września 2015 roku odbył się kolejny spływ kajakowy doliną rzeki Warty zorganizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Kole insp. Wiesława Grzegorczyka oraz policyjne związki zawodowe kolskiej komendy.

 

W tym roku kolejny raz policjanci wraz z rodzinami wzięli udział w spływie kajakowym doliną rzeki Warty. Spływ rozpoczął się w Uniejowie, skąd rzeką Wartą w kierunku Koła wyruszyli uczestnicy. Płynąc doliną rzeki  podziwiali piękne widoki i zażywali kąpieli słonecznych. Obyło się bez nurkowania, a momentami trzeba było wykazać się wyjątkową sprawnością ponieważ obecnie rzeka w niektórych odcinkach jest wyjątkowo płytka. Po wysiłku na uczestników spływu kajakowego czekał ciepły posiłek w gospodarstwie agroturystycznym w miejscowości Lutomirów. Spływ kajakowy policjantów z Koła to już kolejna impreza tego typu. W przyszłości zapewne zostanie zorganizowany kolejny, bowiem jest to doskonała okazja do wyciszenia się i odpoczynku na łonie przyrody.

Screen Shot 09-19-15 at 01.43 PM 001

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
8 lat temu

Na pewno było bezpiecznie… Tyle policji…

Andrzej
Andrzej
8 lat temu

Nam organizowali takie wypady z elektrowni na Pilice- już tam nie pracuję ale jade czasem na jakiś splyw z Nadpilice, bardzo to lubię

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526