Kordylewski z Olimpii obronił karnego

Autor: kurier-kolski.pl | 22.09.2015

Resize of IMG_3611Na kolskim stadionie spotkały się drużyny Gromu Wolsztyn, który zajmował 7. lokatę, z 13. drużyną w tabeli mającą tylko 4 punkty Olimpią Koło. Po tej kolejce kolejność tych zespołów się nie zmieniła. Obie mają po 1 punkcie więcej i utrzymują nadal te same pozycje, tylko ilość punktów zwiększyła się o jedno oczko. Olimpia Koło – Grom Wolsztyn 1:1 (0:0). Bramki zdobyli: dla Gromu w 47.minucie Paweł Dulat, dla Olimpii w 76.minucie Ariel Szczesiak.

 

Cały mecz miał charakter wyrównany. Obie drużyny oddały po kilka strzałów, a na miano bohatera tego meczu należy zaliczyć kolskiego bramkarza Bartosza Kordylewskiego, który obronił karnego i 2 soczyste strzały z bliskiej odległości.

Resize of IMG_3591

Resize of IMG_3621

Pierwsza bramka dla gości padła po kontrze wolsztynian w 48.minucie, a zdobył ją Paweł Dulat. W 60.minucie goście mogli podwyższyć na 2:0 po faulu Mariusza Nieznalskiego w polu karnym, który za to otrzymał czerwoną kartkę i opuścił plac gry. Bardzo dobrze spisał się kolski bramkarz Kordylewski, który obronił ten strzał. W 78.minucie, po podaniu Filipa Zborowskiego, akcje sam na sam z bramkarzem zakończył Ariel Szczesiak zdobyciem gola, zmieniając stan meczu na 1:1. O wyrównanym pojedynku świadczy ilość strzałów w światło bramki. Grom oddał 6, a Olimpia o jedno trafienie mniej.

Resize of IMG_3614

Resize of IMG_3594

Resize of IMG_3619

Resize of IMG_3620

Sędziowali arbitrzy z Konina, a byli to: jako główny Maciej Ziółkowski, asystenci – Bartłomiej Zywert i Janusz Sobczak oraz sędzia techniczny Piotr Drzewiecki.

Resize of IMG_3590

Po meczu trener grający Tomek Mikusik powiedział: –Mimo krytyki kolskich kibiców pod adresem przygotowania zespołu, pokazaliśmy, że zespół prezentował się dobrze i jest przygotowany do rozgrywek. Pomimo tego, że w końcówce graliśmy w dziesięciu, to jednak doprowadziliśmy do wyrównania, a dużo nie brakowało do zdobycie zwycięskiego gola.

Resize of IMG_3610

Skład drużyn.
Olimpia: Bartosz Kordylewski, Dawi Wiśniewski, Radosław Urbaniak, Konrad Cieślak, Marcin Bryl, Mariusz Nieznalski, Ariel Szczesiak, Filip Zborowski, Paweł Powietrzyński, Tomasz Mikołajczyk, Tomasz Mikusik.

Grom: Paweł Kotlarski, Artur Gawrylczyk ,Sebastian Czura, Tomasz Lewandowski, Jakub Adamkiewicz, Oskar Kluj, Patryk Rogoziński, Mateusz Krawiec, Wiktor Jodko, Radosław Nolka, Paweł Dulat.

Michał CHOJNACKI

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526