Nie czekaj – oznakuj swój rower!

Autor: kurier-kolski.pl | 14.08.2015

znakowanierowerowNie daj szansy złodziejowi – oznakuj swój rower!!! W Kole rusza już III edycja znakowania rowerów. Głównym jej celem jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na rowery. Działania „Oznakuj swój rower” przeprowadzone zostaną przez Komendę Powiatową w Kole w dniu 19. sierpnia od godz. 17:00.

 

Procedura programu polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem typu „engrawer”, oznaczenia składającego się z liter i cyfr na ramie pojazdu, która daje możliwość zidentyfikowania właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru.

W akcji znakowania rowerów zorganizowanej przez funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kole udział powinni wziąć szczególnie cykliści, których rowery pozbawione są cech i znaków identyfikacyjnych.

Znakowanie rowerów odbędzie się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Kole przy ul. Sienkiewicza 13 w dniu 19-go sierpnia 2015 r. w godz. 17:00 – 19:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców powiatu kolskiego.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526