Dwie Złote Jodły dla Wartaków

Autor: kurier-kolski.pl | 27.07.2015

23745_koncertDwie Złote Jodły z 42. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce przywieźli wczoraj członkowie Manufaktury Piosenki Harcerskiej Wartaki. 

Dziewiąte pokolenie przeżyło artystyczną przygodę na 42 Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2015. Festiwal odbył się w 12-26 lipca br. w Kielcach. Dla młodych artystów była to okazja do doskonalenia swoich umiejętności, wymiany doświadczeń i pomysłów, a także promocji kultury osobistej i artystycznej. Ale przede wszystkim była to też dobra zabawa. Podczas ostatnich dwóch tygodni uczestnicy festiwalu brali udział w warsztatach i konkursach. Na Festiwalu młodzi mieli również możliwość zaprezentowania swoich dotychczasowych osiągnięć. Występowali na wielu scenach w Kielcach i regionie.

Tradycyjnie, podczas koncertu finałowego rozdano złote, srebrne i brązowe jodły. W tym roku o statuetki rywalizowało ponad ośmiuset młodych artystów z Polski, Estonii, Ukrainy i Białorusi.

23744_jodly

Dziewiąte pokolenie zespołu WARTAKI wyśpiewało ZŁOTĄ JODŁĘ W KATEGORII ZESPOŁÓW WOKALNO – INSTRUMENTALNYCH. Ogromnym wyróżnieniem dla członków zespołu była przyznana ZŁOTA JODŁA WYCHOWAWCZA.
To wielki sukces dziewiątego już pokolenia zespołu. Gratulujemy!

Uroczysta gala w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach zwieńczyła 42. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej.

Relacja na:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150726/FESTIWALHARCERSKI/150729374

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
baska75
baska75
8 lat temu

Gratulacje.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526