Zmodyfikowany został rozkład jazdy miejskiego autobusu

Autor: kurier-kolski.pl | 02.06.2015

21996_autobusPo raz kolejny zmodyfikowany został rozkład jazdy miejskiego autobusu. Zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców, pojawiły się w nim nowe, popołudniowe kursy. Burmistrz Stanisław Maciaszek zachęca mieszkańców Koła do korzystania z tego środka transportu dodając jednak, że jeśli nie zwiększy się zainteresowanie kolan korzystaniem z autobusu miejskiego, przeanalizuje możliwość rezygnacji z niego.

 

Podmiejski autobus wyjechał na kolskie ulice, gdyż nasi mieszkańcy zgłaszali burmistrzowi potrzebę uruchomienia lokalnego transportu. Godziny jazdy ustalone zostały na podstawie przeprowadzonej ankietyzacji. Pomimo dostosowania się do społecznych oczekiwań, a nawet kilkakrotnej modyfikacji rozkładu jazdy „na życzenie”, nadal nie ma oczekiwanego zainteresowania podmiejską linią. Dlatego Urząd Miejski w Kole od czerwca wprowadza nowe, popołudniowe kursy, w nadziei, że mieszkańcy zaczną liczniej korzystać z tego udogodnienia.

Po zmianie, autobus w kierunku Szpital – Zakłady Mięsne, wyrusza o godz.: 5.00, 7.00, 13.00, 15.05, 18.00. O godz. 19.00 można jeszcze przebyć trasę Szpital – PKS. W przeciwną stronę, czyli od Zakładów Mięsnych do Szpitala, autobus wyrusza o: 6.20, 14.20, 16.00 i 18.35.

Zmodyfikowany rozkład jazdy znajduje się na stronie www.kolo.pl w zakładce „Lokalny transport zbiorowy”, a jest dostępny na słupach ogłoszeniowych oraz na przystankach.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526