Policja zachęca do krwiodawstwa!

Autor: kurier-kolski.pl | 09.06.2015

dsc_5921W dniu 12 czerwca br. w godz. 9:00 – 13:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kole przy ul. Sienkiewicza 14 zostanie przeprowadzona zbiórka krwi. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą podzielić się życiodajnym lekiem z potrzebującymi. Pamiętajmy, że zbliża się okres wakacji, kiedy to nasza krew jest najbardziej potrzebna! Wszystkich honorowych krwiodawców serdecznie zapraszamy!!!

 

12 czerwca z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Kole zostanie zorganizowana zbiórka krwi. W godz. 9:00 – 13:00 przed budynkiem kolskiej Policji przy ul. Sienkiewicza 14 zaparkuje autobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. W tym czasie policjanci i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji, a także wszystkie osoby chętne będą mogli oddać krew. Udział w akcji potwierdzili także motocykliści z KNIGHT RIDERS POLAND chapter Koło.

Pamiętajmy, że zbliża się okres wakacyjny, kiedy to krew jest najbardziej potrzebna. PODZIEL SIĘ KRWIĄ – ŻYCIODAJNYM LEKIEM, KTÓREGO NIE MOŻNA WYPRODUKOWAĆ!

dsc_9648

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526