WYGRALIŚMY!!! W Kole powstanie rodzinny plac zabaw Nivea!

Autor: kurier-kolski.pl | 01.06.2015

plac.Mamy cudowną wiadomość!!!! Dokładnie w południe dowiedzieliśmy się ze strony Nivea, że wywalczyliśmy 18. miejsce z 245.108 głosami, więc będziemy mieć swój piękny darmowy plac zabaw, który stanie na placu miejskim udostępnionym przez burmistrza Stanisława Maciaszka przy zbiegu ulic Dąbrowskiego/Harcerska!!! To najpiękniejszy prezent na dzisiejszy Dzień Dziecka dla naszych milusińskich!!! Dziękujemy wszystkim za ten wysiłek, za głosy, dziękujemy za pełną mobilizację mieszkańcom Kaliskiego Przedmieścia i wszystkich innych dzielnic Koła, dzięki wielkie radnym miejskim za wiele wysiłku, a także przyjaciołom z okolic i z Kłodawy, która wcześniej już znalazła się w finale plebiscytu. Choć bywało różnie, ale jak widać wspólnymi siłami można osiągnąć wiele i realizować marzenia!

 

Jeszcze nigdy nie było w Kole tak wielkiej mobilizacji aż tylu mieszkańców w dążeniu do wspólnego celu, co jest bardzo pozytywnym objawem. Nigdy wcześniej nie udało się tak bardzo połączyć kolan dążących we wspólnym celu.

herbWalka o plac zabaw była ciężka i długa, były w niej trudne chwile, gdzie spadaliśmy w rankingu i przychodziło zwątpienie czy się uda, ale najważniejsze, że cel został osiągnięty, a nasze dzieci będą mieć piękne, bezpieczne miejsce zabaw, którym będziemy mogli się szczycić. Ten plac będzie po prostu pomnikiem naszej solidarności i wspólnego wysiłku dla dobra miasta!

I pamiętajmy, że to był tylko, lub aż plac zabaw. Ale jak teraz wielka jest satysfakcja ze wspólnego zwycięstwa! I pomyślmy, że na placu zabaw nie musi, a nawet nie może się skończyć, bo w naszym pięknym mieście jest jeszcze tak bardzo wiele do zrobienia, do wybudowania, do poprawienia, aby nam wszystkim mogło się żyć tu lepiej.

Oprac.: Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Kolanin
Kolanin
8 lat temu

Brawo dla pani radnej z Kaliskiego Przedmieścia.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Inni mieli dużo bardziej imponujące wyniki kolego. Przypominam tylko, że każdy mógł oddać do 10 głosów z 10 różnych maili codziennie, więc to nie jest żadna rewelacja przez tak długi czas tyle głosów nabić/

Głosujący
Głosujący
8 lat temu

Wynik jest imponujący 245 tysięcy głosów !!!

mlody
mlody
8 lat temu

Huuura!!!!!

mieszkaniec gminy Koło
mieszkaniec gminy Koło
8 lat temu

Gratulacje dla wszystkich głosujących i władz miasta. Choć nie jestem już mieszkańcem Koła, głosowałem zarówno ja, jak i moi przyjaciele. Dziękuję również mieszkańcom Kłodawy, z których wielu również wzięło udział w głosowaniu, a którym także wcześniej staraliśmy się pomóc.
I na pewno wybiorę się na nowy plac z moimi wnuczkami.

kolanin z wyspy
kolanin z wyspy
8 lat temu

wynik co prawda nie jest imponujący

ale bedac w ogonie tez mozna zwyciezyc hehe

mam nadzieje ze bede tam mogl tez chodzic z moimi dzieciakami i nikt nie bedzie mi tego bronił skoro glosowałem pomagalem

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Udało sie!!!!!! Tak bardzo sie ciesze i dziekuje sobie i wszystkim innym osobom za głosy i wytrwałosc 🙂

kkk
kkk
8 lat temu

Brawo dla wszystkich, którzy głosowali!! jesteście super! 🙂

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526