Festyn Rodzinny w Przedszkolu Nr 3

Autor: kurier-kolski.pl | 11.06.2015

DSC_0445Cała potęga Imperium Rzymskiego zawitała wczoraj do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kole – do popularnego Czerwonego Kapturka, gdzie odbył się Festyn Rodzinny. W środę wszyscy, dorośli i dzieci, wspólnie bawili się, także przenosząc się w czasy legionistów i księżniczek dzięki niezawodnym kolskim propagatorom historii militarnej Rzymu.

 

Każdy z przedszkolaków mógł poczuć się jak Heros lub Achilles , który zgładził smoka, każdy mógł założyć skórzany pancerz, hełm, wziąć do ręki rudisa…. i zrobić sobie tyle zdjęć ile pomieściła „klisza”, a raczej karta pamięci.

DSC_0393

– Bawiliśmy się świetnie widząc jak stajecie się prawdziwymi legionistami, jak wspaniale władacie mieczem i włócznią. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem atmosfery jaka panuje w Czerwonym Kapturku. Czuliśmy się u was jak w wielkiej rodzinie , która wspólnie dba o wychowanie pociech, ale też wspólnie bawi się i edukuje. Daliśmy z siebie ile mogliśmy…licząc ,że zostaniemy pozytywnie zapamiętani i zaproszeni za rok. Dlatego mówimy do zobaczenia. Wy dla nas zbieracie nakrętki, my Wam przybliżamy czasy Rzymu zabawą. Wspaniały układ. Tak trzymać! – komentowali przedstawiciele Stowarzyszenia Kolanie.

Źródło: KM

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526