Rozbił Maserati, uszkodził 3 samochody tuż pod … Sądem Rejonowym w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 08.05.2015

Maserati_GranTurismoPrzedwczoraj, w nocy 6. maja br., w Kole, 32-letni kierowca osobowego luksusowego auta Maserati Gran Turismo jadąc ulicą Włocławską po brawurowej jeździe ulicami miasta stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w trzy prawidłowo zaparkowane pojazdy. W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali 32-latkowi prawo jazdy. Teraz to sąd zadecyduje na jaki okres czasu nieodpowiedzialny kierowca straci uprawnienia do kierowania pojazdami, a także wymierzy karę za spowodowanie kolizji drogowej.

 

6. maja około godz. 22:00 na ulicy Włocławskiej w Kole, luksusowe auto Maserati uderzyło w prawidłowo zaparkowane na parkingu niestrzeżonym trzy osobowe auta. Sprawca kolizji podczas brawurowej jazdy rondem i ulicami Koła stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uszkodził Volkswagena Polo, Mercedesa C oraz Renault Thali, a sam wjechał na trawnik, między drzewa, bardzo niedaleko gmachu Sądu Rejonowego.

Badanie policyjnym urządzeniem na zawartość alkoholu wykazało, że kierowca Maserati był trzeźwy. Policjanci za rażące ignorowanie przepisów ruchu drogowego zatrzymali 32-letniemu mieszkańcowi woj. kujawsko-pomorskiego prawo jazdy. W najbliższym czasie to wymiar sprawiedliwości wymierzy karę za spowodowanie kolizji drogowej, a także zadecyduje czy 32-latek straci uprawnienia do kierowania pojazdami.

Źródło: KPP w Kole

Fot.: Wikipedia

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526