Radna żąda w imieniu mieszkańców reaktywacji Straży Miejskiej

Autor: kurier-kolski.pl | 27.05.2015

straż miejskaPodczas ostatniej sesji Rady radna Urszula Polewska w imieniu mieszkańców żądała od burmistrza Stanisława Maciaszka reaktywacji Straży Miejskiej w takiej liczbie strażników jaka była wcześniej. Radna Polewska, Przewodnicząca Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej, stwierdziła, że po redukcjach personalnych włodarza w Straży Miejskiej stan bezpieczeństwa w Kole uległ znacznemu pogorszeniu, co kolanie bardzo odczuwają. Sama – jak argumentowała – gdy niedawno zniszczono jej samochód pod blokiem, nie miała się do kogo zwrócić o pomoc, bo Policja przyjechała bardzo późno.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
opo
opo
8 lat temu

oczywiście, ze ma prawo mieć swoje zdanie. Podkreslam SWOJE. bo jeśli ma Swoje zdanie to czemu ŻĄDA (sic!!!) czegos w imieniu mieszkancow Koła???!!!

Janek
Janek
8 lat temu

Dzisiaj w Domu Kultury wiał halny.

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Prosze troche szacunku do kobiety.

Ma prawo mieć swoje zdanie.

opo
opo
8 lat temu

hehehe brawo Janek

Janek
Janek
8 lat temu

„Kwiaty we włosach potargał wiatr” i w mózgu też.

Krystyna
Krystyna
8 lat temu

Straż Miejska jest od pilnowania porządku na ulicach,wokół posesji, od piesków,kotków, ich kupek,itd. ale nie mozna jej wzywac do wypadków drogowych i aktów wandalizmu.
Zgadzam się z fakirem,że od tego jest Policja.

fakir
fakir
8 lat temu

Od takich spraw, jak tej Pani, to jest policja, a nie jakaś straż miejska!!!

opo
opo
8 lat temu

ale w moim nie mowi. i nie zycze sobie żeby jakas pani publicznie twierdzila iż mowi w moim imieniu. na jakiej to podstawie pani radna twierdzi, iż mieszkancy czuja się strasznie zagrożeni, zaszczuci i terroryzowani tylko dlatego ze nie ma kilku straznikow miejskich? na podstawie ilu opinii doszla do tak błyskotliwych wnioskow? rece opadają jak się slucha takich pozal się Boze radnych..

BUHAHA
BUHAHA
8 lat temu

Ale mówi także w moim imieniu i ma rację żądamy powrotu straży miejskiej na ulicę a przedmówca na grosza nie płaci na utrzymnie straży wielki mi podatnik z koziej bańki …

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Nie rozumiem czemu ta Pani powołuje się na mieszkańców.Niech mowi w swoim imieniu albo w imieniu jakiejs grupki tych z którumi rozmawiała.

kolanin
kolanin
8 lat temu

Ja nie rozumiem co wy chcecie od tych biednych strażników???
Chlopy zawsze byli grzeczne,uprzejme dla wszystkich mieszkanców,pomocne we wszystkich problemach.I ciezko pracowali,żebysmy mogli czuć sie bezpiecznie.Tez odczuwam ich brak.
Straży wróć!!!!!!!!

kkk
kkk
8 lat temu

pani Polewska o czym Pani mowi??/.. straz pracuje do 15:30 a później wolne.. czy straz kiedykolwiek komus z Was pomogla..? na jakiej podstawie radna Polewska stwierdzila, ze bezpieczeństwo obywateli się obnizylo?? robila badania, sonde uliczna…?? odnoszę wrazenie ze Pani Polewska swoimi sfrustrowanymi i zalosnymi ”inicjatywami” stara się jak może uderzyc w burmistrza… nie ważne jak, ważne żeby było glosno..

koko
koko
8 lat temu

to może pani radna utrzyma za swoje pieniądze straz miejska?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526